“Een hele mooie Opel grandland x gekocht bij Jan Goede service en afhandeling bij breider automotive”
Rene
Combi 1.0 TSI Amb. bns Pano
Nieuwprijs €28.680 — 76% lager (€21.930 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 145/mnd — vergelijk autoleningen
Škoda Octavia Combi 1.0 TSI Amb. bns Pano uit 2017, 116 pk, tellerstand 220.003 km, benzine, automaat. APK geldig tot 31 januari 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Vergeleken met 15 vergelijkbare Škoda Octavia occasions
Scherpe prijs — op de marktwaarde van € 6.760
Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 145 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 6.750 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €143/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Leasetermijn
€143/mnd
Marge — geen aparte BTW
Bijtelling (22%)
€526/mnd
catalogus €28.7K
Netto belastingdruk
€194/mnd
bij 36,97% schijf
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Opmerkelijk is het natuurlijk wel, dat Volkswagen de grootste concurrent van de Golf in eigen huis heeft. Maar wanneer u kennis heeft gemaakt met deze Skoda Octavia Combi begrijpt u in 1 keer waarom.... Want waar de Skoda niet gelijk is aan haar zusje van Volkswagen is de Octavia Combi beter! Zo delen beide merken de techniek 100%, motoren, onderstel en versnellingsbak zijn identiek aan elkaar. De opbouw is anders, en zoals u mag verwachten van Skoda hebben ze daar gekozen voor ruimte en afwerking. Deze Octavia is afgewerkt met de mooiste materialen, en dat is nog duidelijk te zien en merken. Zelfs na een aantal jaren gebruik is de auto kraak- en piepjes vrij en ziet het er uit alsof ze zo uit de showroom komt rijden. Deze Skoda is uitgerust met de 116 pk sterke 1.0 TSI motor, een heerlijke sterke, zuinige en stille motor gekoppeld aan een automatisch schakelende DSG versnellingsbak! een heerlijke combinatie met een gemiddeld brandstofverbruik van 1:188 dat zijn geweldige waarden voor een auto van dit formaat. De Octavia is uitgerust met een Ambition Business pakket, waardoor de zaken als climate control ( volautomatische airconditioning ), cruise control en lichtmetalen velgen standaard zijn. Ook is de auto voorzien van een Navigatiesysteem met kleurenkaart weergave en een volledig werkende bluetooth installatie. Ook heeft de eerste eigenaar gekozen voor verschillende pakketen met een nog rijkere uitrusting. een trekhaak, Sportstoelen en sunset ( donker getint glas vanaf de B-stijl ) en een elektrisch te bedienen glazen schuif- kanteldak zijn daar voorbeelden van. Vooral het laatste bepaald wat mij betreft in grote mate de geweldige uitstraling van deze auto! Deze Skoda is ingeruild van de 3e eigenaar en heeft alle beurten netjes uitgevoerd gekregen. volgende onderhoudsbeurt hoeft pas over ca. 8.000 km uitgevoerd te worden, maar zal worden vernieuwd bij de levering van de auto samen met de APK keuring De APK keuring is geldig tot 01-2027 en de banden zijn van een A-merk en voorzien van een goed profiel. De algehele staat van de auto is netjes te noemen, enkele bijgewerkte krasjes verraden de afgelopen jaren rijplezier.. Mocht u meer vragen hebben over deze auto, of over de mogelijke inruilprijs van uw huidige auto? Dan ben ik bereikbaar op mijn GSM nummer 06 1542 9461 of via mijn email adres Ik kijk uit naar uw reactie... Met vriendelijke groet, Jan Breider