Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsSuzukiSuzuki Ignis

Suzuki Ignis (2018)

1.2 Stijl Intro

€ 13.745

Nieuwprijs 16.508 17% lager (€2.763 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (feb 2022)Label C
  • 2018
  • 69.833 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback 5-drs
  • Other (grijs metallic)
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLouwman Suzuki Breda
  • Prijs getoetstVergeleken met 54 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Suzuki Ignis 1.2 Stijl Intro uit 2018, 67 pk, 0–100 km/u in 12,2 s, tellerstand 69.833 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 23 februari 2022.

Basisgegevens

Bouwjaar
2018
Kilometerstand
69.833 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback 5-drs
Kleur
Other (grijs metallic)

Motor & prestaties

Vermogen
67 pk (49 kW)
Cilinderinhoud
1242 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
12.2 s
Topsnelheid
170 km/h
Tankinhoud
32 l

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
104 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 ZA

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
785 kg

Historie & RDW

1e toelating
23 februari 2018
1e tenaamstelling NL
11 augustus 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
23 februari 2022
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
22 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 16.508
BPM
€ 2.511

Marktwaarde

Gebaseerd op 54 vergelijkbare Suzuki Ignis occasions

0% boven marktprijs
€ 12.899
Laag
€ 13.745
Mediaan
€ 14.899
Hoog

Deze auto staat op € 13.745 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterstoelen verschuifbaar
  • Airbag bestuurder
  • Airco
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Boordcomputer
  • Elektrische ramen voor
  • Stuurbekrachtiging
  • Stuur multifunctioneel
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar

Omschrijving

Deze Suzuki Ignis geeft z'n grotere collega's het nakijken, zeker in de stad. Pittig in prestaties en bijzonder voordelig in gebruik. Met deze auto is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. In de guurste maanden is de meegeleverde stoelverwarming een absolute weldaad! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank. Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder je vingers. Met de DAB-ontvanger heb jij keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. In een auto als deze mag jij ook airconditioning verwachten. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur zijn aan boord. In de Suzuki Ignis heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. De Brake Assist geeft een veilig gevoel: bij maximaal remmen ondersteunt dit hulpremsysteem de bestuurder. Wij leveren deze auto aan jou met Bovag Garantie. Ben je nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.BedrijfsinformatieWij zijn Louwman.100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen. Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.Meer informatieModelreeks: jan. 2016 - dec.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Suzuki Ignis

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLouwman Suzuki Breda
  • Prijs getoetstVergeleken met 54 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Louwman Suzuki Breda

Huifakkerstraat 5

4815PN Breda

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
94 reviews · Louwman Suzuki Breda, Breda
Goede service en vriendelijk personeel. Bij een onderhoudsbeurt doen ze alleen wat nodig is ook al heb je bv. voor een airco reinigings beurt gekozen, als dit niet nodig is vertellen ze je dat. Scheelt weer in de portemonnee. Een aanrader!

Albert

Lieve Stephan & Suzuki Team, Hartelijk dank voor al u geweldige service & vriendelijkheid met altijd u fijne en duidelijke informatie rondom de service voor de Suzuki Swift, dankzij u voor heel veel rijplezier. Daarom wil ik graag u deze review geven als dank,ga zo door en tot ziens. Met vriendelijke groetje's madeleine.

Madeleine L.

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
94 reviews · Louwman Suzuki Breda, Breda
Goede service en vriendelijk personeel. Bij een onderhoudsbeurt doen ze alleen wat nodig is ook al heb je bv. voor een airco reinigings beurt gekozen, als dit niet nodig is vertellen ze je dat. Scheelt weer in de portemonnee. Een aanrader!

Albert

Lieve Stephan & Suzuki Team, Hartelijk dank voor al u geweldige service & vriendelijkheid met altijd u fijne en duidelijke informatie rondom de service voor de Suzuki Swift, dankzij u voor heel veel rijplezier. Daarom wil ik graag u deze review geven als dank,ga zo door en tot ziens. Met vriendelijke groetje's madeleine.

Madeleine L.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Suzuki Ignis

Wat kost de Suzuki Ignis 2018 bij Louwman Suzuki Breda?

Deze Suzuki Ignis uit 2018 staat te koop voor € 13.745 bij Louwman Suzuki Breda in Breda. De kilometerstand bedraagt 69.833 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Suzuki Ignis uit 2018?

Dit exemplaar heeft 69.833 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Louwman Suzuki Breda in Breda.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Suzuki Ignis?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Suzuki Ignis € 291 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 13.745 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.