“Super leuk en mooi bedrijf. Medewerkers met kennis en passie, dat merk je aan alles. Geen moment spijt van mijn BMW die ik daar gekocht heb. Gemaakte afspraken worden zoals beloofd nageleefd. Echt top. Dank jullie wel.”
Theo L.
Mk3 Overdrive
Triumph GT 6 Mk3 Overdrive uit 1973, 98 pk, tellerstand 73.999 km, benzine, handgeschakeld.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 499 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 24.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Te koop een origineel in Nederland geleverde Triumph GT6 mk3 uitvoering. De auto is met veel zorg en aandacht onderhouden. Tijdens de restauratie in het verleden is het chassis in de autokleur gespoten. De auto is voorzien van een mooie rvs uitlaat, Koni schokbrekers en een overdrive met een extra lange overbrenging van 45 km per 1000 rpm. De 6 cilinder motor loopt fantastisch en maakt een prachtig geluid.