“Super leuk en mooi bedrijf. Medewerkers met kennis en passie, dat merk je aan alles. Geen moment spijt van mijn BMW die ik daar gekocht heb. Gemaakte afspraken worden zoals beloofd nageleefd. Echt top. Dank jullie wel.”
Theo L.
MK3 1300
Triumph Spitfire MK3 1300 uit 1969, 77 pk, tellerstand 132.748 km, benzine, handgeschakeld.
Gebaseerd op 6 vergelijkbare Triumph Spitfire occasions
Deze auto staat op € 19.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 399 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 19.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
In een zeer nette conditie verkerende Triumph Spitfire MK3 uit bouwjaar 1970. Afkomstig uit Californie , geimporteerd in Nederland in 1995 en langdurig in het bezit geweest van een liefhebber. De algehele conditie is nog immer subliem en het is absoluut een lust voor het oog. De carrosserie is in de kleur signal red komt in een gave en zeer strakke conditie en ook het chassis en de onderzijde verkeren in een hele mooie solide staat. Het mooie chroomwerk van de bumpers en wielen maakt het geheel af. Het interieur verkeert ook in een hele frisse conditie. In het houten dashboard zijn de authentieke instrumenten aanwezig . Technisch en hele goede klassieker die zich goed laat rijden, de motor loopt fijn en beschikt over voldoende power.