“Super vriendelijk geholpen met ruil / aanschaf van auto.. realistisch, no nonsens zoals het eigenlijk hoort.. Bedankt”
Rob V.
1.3 de luxe
Vauxhall Viva 1.3 de luxe uit 1970, 61 pk, tellerstand 72.304 km, benzine, handgeschakeld.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Te koop Vauxhall viva de luxe Zo uit de schuur loopt en rijdt nu dus niet 70.000 km Apk en wegenbelasting vrij Een mooi overzicht projectje om weer in de been te helpen Vaste prijs Bezorgen bespreekbaar Classic cars Heerde Voor meer foto’s kijk dan op onze website Voor meer info; Bellen of Whats-app +31629047002