Volkswagen ID.3 GTX Limited Edition Fire & Ice uit 2026, 326 pk, 0–100 km/u in 5,7 s, 598 km elektrische actieradius, tellerstand 10 km, elektrisch, automaat.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
10 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Ultra Violet (Paars)
Motor & prestaties
6
Vermogen
326 pk (240 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
5.7 s
Koppel
560 Nm
Topsnelheid
200 km/h
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Afmetingen
4
Lengte
4.260 mm
Breedte
1.810 mm
Hoogte
1.560 mm
Wielbasis
2.770 mm
Elektrisch
8
Accutype
lithium-ion
Elektrische actieradius
598 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Aantal fasen laden
3
Laadaansluiting
Type 2
Laadtijd (0-100%)
8u 30m
Snellaadtijd (DC)
26 min
Geschikt voor snelladen
Ja
Verbruik & milieu
2
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.896 kg
Bekleding
Velours
Laksoort
Metallic
Historie & RDW
1
Aangeboden op
23 juli 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 49.295
BPM
€ 687
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Verzekering voor deze Volkswagen ID.3
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Volkswagen ID.3
Indicatief € 922 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 46.900 en je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €558/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €15.504 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.
Verwachte SoH
2027
97.7%
2029
93.1%
2031
88.5%
⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).
✓Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar
✓GTX Fire + Ice Pakket
✓Steunhaak
✓Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
✓High-end geluidsysteem Harman Kardon®
✓'GTX' bekleding
✓Stuurwiel, verwarmd, multifunctioneel en met leder bekleed
✓Voorstoelen, verwarmbaar
✓'App-Connect' draadloze smartphone integratie
✓Achteruitrijcamera (Rear View)
Omschrijving
De kwaliteiten van een Volkswagen zijn vele: er is de state-of-the-art motortechniek, er is het strakke, tijdloze design en natuurlijk heeft elke Volkswagen ook uitstekende rijeigenschappen. Niet zo gek dus, dat zo veel mensen zweren bij dit merk. Al die kwaliteiten vindt u ook in deze ID.3. Het rijden met deze auto is werkelijk grenzeloos, want de actieradius is groot genoeg voor allerlei veelvoorkomende ritten en de tijd om de accu's op te laden is prima in te passen in uw dagelijkse bezigheden. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer adaptief onderstel, in hoogte verstelbare voorstoelen, donker getint glas achter en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Is het maar een buitje of een constante regenstroom? De regensensor reageert altijd accuraat! Deze auto is voorzien van keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel. Deze Volkswagen biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Bij de veiligheidssystemen van deze Volkswagen hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Wanneer u onbedoeld buiten uw rijstrook terechtkomt, geeft lane assist een waarschuwingssignaal. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe ID.3. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom! . Disclaimer: Verkoopprijs is inclusief inruilpremie Volkswagen ID.3 van €2.000,00 incl. BTW.
De kwaliteiten van een Volkswagen zijn vele: er is de state-of-the-art motortechniek, er is het strakke, tijdloze design en natuurlijk heeft elke Volkswagen ook uitstekende rijeigenschappen. Niet zo gek dus, dat zo veel mensen zweren bij dit merk. Al die kwaliteiten vindt u ook in deze ID.3. Het rijden met deze auto is werkelijk grenzeloos, want de actieradius is groot genoeg voor allerlei veelvoorkomende ritten en de tijd om de accu's op te laden is prima in te passen in uw dagelijkse bezigheden. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer adaptief onderstel, in hoogte verstelbare voorstoelen, donker getint glas achter en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Is het maar een buitje of een constante regenstroom? De regensensor reageert altijd accuraat! Deze auto is voorzien van keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel. Deze Volkswagen biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Bij de veiligheidssystemen van deze Volkswagen hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Wanneer u onbedoeld buiten uw rijstrook terechtkomt, geeft lane assist een waarschuwingssignaal. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe ID.3. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
.
Disclaimer: Verkoopprijs is inclusief inruilpremie Volkswagen ID.3 van €2.000,00 incl. BTW.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Volkswagen ID.3
“Mijn Golf Variant ingeruild voor een nieuwe Tiguan bij Broekhuis Purmerend. Hierbij ben ik erg fijn geholpen door de verkoper die mij er geduldig doorheen heeft begeleid. Al mijn vragen en twijfels zijn beantwoord en weggenomen op een prettige manier. Verder was de afgesproken levering keurig volgens afspraak/prognose wat ook erg fijn was. De nieuwe auto heb ik nog maar net en tot nu toe ben ik er erg blij mee.”
Sjef H.
“Zo gezegd, zo gedaan!
Een mooie auto online gespot en een proefrit aangevraagd.
Auto stond netjes klaar en ik mocht er gelijk mee rijden.
Auto was net zo mooi als op de foto's, dus geen onverwachte verrassingen.
Direct deal kunnen sluiten en 2 weken later samen met mijn vrouw de auto opgehaald. De winterbanden waren er al netjes ondergezet (nog mooier dan de zomer-set) en de auto was netjes gepoetst. De verkoper Sven deed het leuk en was erg enthousiast! Tot nu toe bevalt de auto zeer goed. Hij rijdt fantastisch.
Kan het bedrijf aanbevelen!”
“Mijn Golf Variant ingeruild voor een nieuwe Tiguan bij Broekhuis Purmerend. Hierbij ben ik erg fijn geholpen door de verkoper die mij er geduldig doorheen heeft begeleid. Al mijn vragen en twijfels zijn beantwoord en weggenomen op een prettige manier. Verder was de afgesproken levering keurig volgens afspraak/prognose wat ook erg fijn was. De nieuwe auto heb ik nog maar net en tot nu toe ben ik er erg blij mee.”
Sjef H.
“Zo gezegd, zo gedaan!
Een mooie auto online gespot en een proefrit aangevraagd.
Auto stond netjes klaar en ik mocht er gelijk mee rijden.
Auto was net zo mooi als op de foto's, dus geen onverwachte verrassingen.
Direct deal kunnen sluiten en 2 weken later samen met mijn vrouw de auto opgehaald. De winterbanden waren er al netjes ondergezet (nog mooier dan de zomer-set) en de auto was netjes gepoetst. De verkoper Sven deed het leuk en was erg enthousiast! Tot nu toe bevalt de auto zeer goed. Hij rijdt fantastisch.
Kan het bedrijf aanbevelen!”
JvH
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Volkswagen ID.3
Wat kost de Volkswagen ID.3 2026 bij Broekhuis Volkswagen Purmerend?
Deze Volkswagen ID.3 uit 2026 staat te koop voor € 46.900 bij Broekhuis Volkswagen Purmerend in Purmerend. De kilometerstand bedraagt 10 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Volkswagen ID.3 uit 2026?
Dit exemplaar heeft 10 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Broekhuis Volkswagen Purmerend in Purmerend.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Volkswagen ID.3?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Volkswagen ID.3 € 922 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 46.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.