“Fijn bedrijf net een bmw 1x opgehaald ! Fijn auto en top geholpen ben erg tevreden , ben van huis uit kritisch maar nu niet dus top zaak !!!!”
Henny G.
1.4-16V
Volkswagen Lupo 1.4-16V uit 2002, 75 pk, 0–100 km/u in 13,9 s, tellerstand 156.000 km, benzine, automaat. APK geldig tot 4 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 9 vergelijkbare Volkswagen Lupo occasions
Deze auto staat op € 1.999 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Hier staat een goed rijdende VW LUPO 1.4 AUTOMAAT met een originele kilometerstand. Het vouwdak en de elektrische ramen hebben geen werkende functie, hier hebben wij qua prijs rekening mee gehouden. In overleg kunnen wij de ramen weer werkend krijgen (denk aan €250,- meerprijs), van het dak zit de motor vast. De APK is tot 04-04-2027 geldig. Afkomstig van de 2e eigenaresse, reservesleutels en Nationale Auto Pas aanwezig. Wij bieden ook de keuze om deze auto onderhouden afgeleverd te krijgen: de auto krijgt dan een nieuwe distributieriem (set inclusief waterpomp) waardoor de totaalprijs op € 2.499,- komt (deze prijs is niet onderhandelbaar). DE PRIJS WAARMEE WIJ DEZE AUTO ADVERTEREN STAAT VAST EN IS NIET GEBASEERD OP INRUIL! (inruilen van uw huidige auto is uiteraard mogelijk tegen de bieding die wij van de handel ontvangen)