Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Volkswagen›Volkswagen New Beetle

Volkswagen New Beetle (2001)

2.0 Highline - Airco - Electr Ramen

€ 1.248

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot nov 2027
  • 2001
  • 199.998 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdautobedrijf Kaatsland Sneek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Volkswagen New Beetle 2.0 Highline - Airco - Electr Ramen uit 2001, 116 pk, 0–100 km/u in 10,9 s, tellerstand 199.998 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 27 november 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2001
Kilometerstand
199.998 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Uitrustingslijn
Highline
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
116 pk (85 kW)
Cilinderinhoud
1984 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
10.9 s
Koppel
170 Nm
Topsnelheid
185 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
55 l
Turbo
Nee

Afmetingen

Lengte
4.081 mm
Breedte
1.724 mm
Hoogte
1.498 mm
Wielbasis
2.500 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
8,7 l/100km
CO₂-uitstoot
209 g/km
Emissieklasse
Euro 3

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
1.203 kg
Max. trekgewicht geremd
1.000 kg
Max. trekgewicht ongeremd
600 kg
Bekleding
Stof Zwart
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
5 april 2001
1e tenaamstelling NL
5 april 2001
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
27 november 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
20 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 5.213
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Verzekering voor deze Volkswagen New Beetle

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓onderhoudsboekjes aanwezig
  • ✓Achterbank neerklapbaar
  • ✓Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airco
  • ✓Alarm klasse 2
  • ✓Alarm klasse 3
  • ✓Alarmsysteem
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Armsteun voor

Omschrijving

Goed rijdende auto met geldige apk. Heeft uw belangstelling of vragen bel dan 0642759845 Mvg H de Boer Er komen geen afleveringskosten bij. Het is wel mogelijk om de auto een service beurt te geven tegen scherpe prijzen. Tevens is het mogelijk om u oude auto bij ons in te ruilen. Of als u uw auto wilt verkopen bent u bij ons ook op het goede adres. Wilt u er zeker van zijn dat de auto er nog is, neem dan voor vertrek telefonisch contact op. Ons adres voor in en verkoop is: Autobedrijf Kaatsland Lorentszstraat 13 8606JP Sneek Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten. ALTIJD MEER DAN 250 AUTO'S OP VOORRAAD Openingstijden zijn maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18:00 Zaterdags zijn we geopend van 9:00 uur tot 16:00 uur

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Volkswagen New Beetle

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdautobedrijf Kaatsland Sneek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

autobedrijf Kaatsland

Lorentzstraat 13

8606 JP Sneek

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
412 reviews · autobedrijf Kaatsland, Sneek
“Erg tevreden, mooie 2de hands auto gekocht. TNT nog geen problemen mee gehad. Rijd erg lekker. Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.”

Robin V.

“Ik heb er een fiat doblo gekocht (zonder garantie) en een proefrit gemaakt en alles was prima. Toen ik de bus heb opgehaald en wou de snelweg weer oprijden ging het motorstoring lampje branden. De volgende dag er weer mee heen. Bleek dat de roetfilter verstopt zat en hebben deze laten reinigen en voor de zekerheid de sensoren ook vervangen. Dit hebben ze heel netjes opgelost. Een aanrader!”

E K.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
412 reviews · autobedrijf Kaatsland, Sneek
“Erg tevreden, mooie 2de hands auto gekocht. TNT nog geen problemen mee gehad. Rijd erg lekker. Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.”

Robin V.

“Ik heb er een fiat doblo gekocht (zonder garantie) en een proefrit gemaakt en alles was prima. Toen ik de bus heb opgehaald en wou de snelweg weer oprijden ging het motorstoring lampje branden. De volgende dag er weer mee heen. Bleek dat de roetfilter verstopt zat en hebben deze laten reinigen en voor de zekerheid de sensoren ook vervangen. Dit hebben ze heel netjes opgelost. Een aanrader!”

E K.

Veelgestelde vragen over deze Volkswagen New Beetle

Wat kost de Volkswagen New Beetle 2001 bij autobedrijf Kaatsland?

Deze Volkswagen New Beetle uit 2001 staat te koop voor € 1.248 bij autobedrijf Kaatsland in Sneek. De kilometerstand bedraagt 199.998 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Volkswagen New Beetle uit 2001?

Dit exemplaar heeft 199.998 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij autobedrijf Kaatsland in Sneek.