RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Volvo C30 1.6 Kinetic Zie foto's, Cruise control, Radio cd speler, Climate control, Elektrische ramen uit 2008, 101 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 223.616 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 1 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2008
Kilometerstand
223.616 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
7
Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
1596 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
11 s
Koppel
150 Nm
Topsnelheid
185 km/h
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
7 l/100km
CO₂-uitstoot
167 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
1.176 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Historie & RDW
5
1e toelating
1 oktober 2008
1e tenaamstelling NL
1 oktober 2008
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 26.409
BPM
€ 5.807
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Verzekering voor deze Volvo C30
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓16" lichtmetalen velgen met 205/55 bande
✓Airco (automatisch)
✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
✓Boordcomputer
✓Radio CD speler
✓Cruise control
✓Elektrische ramen voor
✓Lederen stuurwiel
✓Schakelpookknop in leder uitgevoerd
✓Alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
Omschrijving
Er zit een deuk in de rechter zijkant, zie foto's
Tevens kunt u bij ons terecht voor autoreiniging, onderhoud enz.
Bij geen gehoor en voor meer informatie Tel:+31654767362.
Ook per whatsapp via 0591635439
We zijn ook te volgen op Facebook, https://www.facebook.com/TeubenAutos
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
De verbruiksgegevens zijn fabrieks gegevens en kunnen dus enigszins afwijken.
Zie voor een uitgebreide fotoreportage 'eigen' website (https://www.teubenautos.nl) ! Ook voor eventuele krasjes en/of beschadigingen.
Let op: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.teubenautos.nl is altijd actueel. Andere websites helaas niet altijd.
“Goede ervaring met Teuben Auto’s. Kort na aankoop van mijn auto ontstond er een probleem, maar dit is netjes onder garantie opgelost. De kosten van de reparatie zijn volledig vergoed en de communicatie was duidelijk en snel.
Er werd goed meegedacht en ik werd vriendelijk geholpen. Fijn om te zien dat ze hun verantwoordelijkheid nemen en echt voor de klant klaarstaan. Zeker aan te raden!”
Stefan
“Na een paar jaar ben ik eindelijk weer bij deze garage terechtgekomen. De professionaliteit en aandacht voor de klant staan voorop. De auto's zijn van hoge kwaliteit, hun transparantie en serieuze aanpak verdienen een 10. Bedankt, Hendrik.
Mvg.John”
Ionel I.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
3,9
218 reviews · Teuben Auto's, Emmen
“Goede ervaring met Teuben Auto’s. Kort na aankoop van mijn auto ontstond er een probleem, maar dit is netjes onder garantie opgelost. De kosten van de reparatie zijn volledig vergoed en de communicatie was duidelijk en snel.
Er werd goed meegedacht en ik werd vriendelijk geholpen. Fijn om te zien dat ze hun verantwoordelijkheid nemen en echt voor de klant klaarstaan. Zeker aan te raden!”
Stefan
“Na een paar jaar ben ik eindelijk weer bij deze garage terechtgekomen. De professionaliteit en aandacht voor de klant staan voorop. De auto's zijn van hoge kwaliteit, hun transparantie en serieuze aanpak verdienen een 10. Bedankt, Hendrik.
Mvg.John”
Ionel I.
Veelgestelde vragen over deze Volvo C30
Wat kost de Volvo C30 2008 bij Teuben Auto's?
Deze Volvo C30 uit 2008 staat te koop voor € 1.695 bij Teuben Auto's in Emmen. De kilometerstand bedraagt 223.616 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Volvo C30 uit 2008?
Dit exemplaar heeft 223.616 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Teuben Auto's in Emmen.
Wat is de bijtelling van deze Volvo C30?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.