Financiering voor deze Volvo XC90
Indicatief € 400 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 19.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
- 36 mnd · € 621
- 48 mnd · € 482
- 60 mnd · € 400
- 72 mnd · € 345
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Omschrijving
Deze fraaie Volvo XC90 T8 in Inscription uivoering heeft werkelijk alle opties en is volledig onderhouden. Het onderhoudsboekje is tot en met dit jaar netjes ingevuld. Kopie facturen van de onderhousbeurten die de vorige eigenaar heeft uit laten voeren zijn voorhanden. Deze Volvo heeft naast de uitgebreide Inscription uitvoering de volgende optiepakketten: - Business Pack Connect: Audio installatie high-end, Navigatie-systeem full map + hard disk, Navigatie-systeem full map + hard disk, Parkeer-assistent, Parkeer-assistent, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor. - Intellisafe Pro Line: Achteruitrij assistent, Dodehoek detector. - Luxury-Line: Achteruitrijcamera, Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Head-up display, Lederen interieurdelen, Zonnescherm zijruiten. Voor 6 maanden garantie op motor- en vernsellingsbak rekenen wij een meerprijs van € 695,-. Leuk dat u onze advertentie bekijkt. Wie zijn wij? Wij zijn Edward Schoot Uiterkamp en Marco Oosterbroek. Wij hebben ieder ruim 30 jaar ervaring in de autobranche en helpen particulieren, ondernemers en autobedrijven bij de aankoop, import en verkoop van auto's. Wij houden van duidelijke afspraken, transparantie en een nuchtere aanpak. Afspraak is afspraak. Naast import in opdracht bieden wij ook auto's uit eigen voorraad aan. Iedere auto is door ons persoonlijk geselecteerd en zorgvuldig beoordeeld voordat deze wordt aangeboden. Garantie De geadverteerde prijs is de prijs van de auto. Desgewenst kunt u de auto uitbreiden met een Autotrust Uitgebreide Garantie. Wij adviseren bij de meeste auto's een Autotrust Uitgebreide Garantie. De premie voor 12 maanden bedraagt gemiddeld ongeveer € 750,-, afhankelijk van het type auto en de gekozen dekking. Waarom adviseren wij een Autotrust-garantie? Wij beschikken bewust niet over een eigen werkplaats. Ontstaat er tijdens de garantieperiode een gedekte storing, dan kunt u terecht bij een aangesloten garage bij u in de buurt. U hoeft daarvoor niet terug te rijden naar Gildehaus. Dat geeft duidelijkheid, gemak en zekerheid. Wij informeren u vooraf graag over de dekking, de voorwaarden en de premie die voor de betreffende auto geldt. Bezichtiging op afspraak. Onze auto's staan op onze locatie in Duitsland: Euregiostrasse 6B 48455 Gildehaus (Bad Bentheim) Wij werken uitsluitend op afspraak. Zo weten wij zeker dat wij alle tijd voor u kunnen nemen en dat de auto voor u klaarstaat wanneer u komt kijken. Heeft u vragen of wilt u een bezichtiging plannen? Neem gerust contact met ons op. Wij heten u graag welkom in Gildehaus. Edward Schoot Uiterkamp & Marco Oosterbroek ESMO Auto Import Tel. +31-682915227