Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

ASTARA specialised in Porsche

Geverifieerd
Kalanderstraat 6A · 7461 JM Rijssen

ASTARA specialised in Porsche is een geverifieerd autobedrijf in Rijssen, Overijssel. Gespecialiseerd in Porsche. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.9 op 5, op basis van 70 Google reviews. Op autokopen.nl staan 9 occasions van ASTARA specialised in Porsche.

Merken:Porsche
4.9(70 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0548781911

Aanbod (9 occasions)

9 occasions beschikbaar

Google reviews over ASTARA specialised in Porsche

  • Henk

    De Porsche 911 was altijd mijn droom. In december 2022 kwam deze droom tot stand. En jawel bij Astara te Rijssen. Ik kende het bedrijf niet maar via internet kwam deze mooie rode 911 Carrera coupé 3.2 uit 1987 op mijn netvlies terecht. Het eerste contact met de eigenaar Ralph was zeer positief. Hij nam alle tijd en vertelde de historie van deze auto. Aangezien de 911 in kerstsferen was ondergedompeld had ik nog geen goed zicht op de binnenkant van de auto. Afgaande op de eerlijke en serieuze blik van Ralph heb ik na enkele telefoontjes de 911 gekocht. Nu kon ik uiteraard niet wachten wanneer het moment was aangebroken wanneer de 911 van zijn kerstversiering zou worden bevrijd. Toen het moment daar was ben ik als een dolblije jonge hond naar Rijssen toegesneld. Ik kwam de showroom binnen en wist niet wat ik zag. Wat een originaliteit. Precies wat ik verwacht van een Porsche en het was mijn eerste Porsche. Alles klopte van binnen. Als of de auto 30 jaar in een schuur had gestaan. Zoon Luuk heeft mij ook op allerlei zaken geattendeerd waaruit blijkt dat de 911 nog in zeer goede staat verkeerde zoals bijvoorbeeld de originele fabriekswas die nog op de carrosserie aanwezig was. Het motorblok lachte me stralend toe, in zo’n mooie staat verkerend. Het interieur was nog mooi diep zwart, de typische lekkere geur van binnen. Eén ding kon ik beamen; alles wat Ralph bij de eerste kennismaking had verteld over de auto klopte. Momenteel ben ik al 3 jaar bij Astara in onderhoud met mijn 911. Wat een heerlijk bedrijf met vriendelijke en toegewijde medewerkers. Alles staat hier in het teken van perfectie. De werkplaats waar veel oude Porsches worden gerestaureerd is een museum van nostalgie. De zoon Luuk is de rust zelve. Erg vriendelijke jongen die ook veel kennis van zaken heeft. Hij staat ook altijd voor je klaar als je langskomt. “Kan ik je iets te drinken aanbieden” zegt ie altijd. Zeer attent. Afsluitend kan ik stellen dat mijn toevallige bezoek aan Astara mij een Porsche 911 opgeleverd heeft die ik nooit meer van de hand zal doen. Maar zeg nooit nooit, haha. Ralph, Luuk en medewerkers. Ga zo door. Henk Wormgoor.

  • ERIK NUNINGA

    Sinds begin 2025 ben ik de trotse eigenaar van een 20 jaar oude Cayman en op zoek naar professioneel onderhoud kwam ik bij Astara in Rijssen terecht. Hier staat Passie voor Porsche voorop! Ralph communiceert eerlijk over wat jouw auto nodig heeft (geen verkoop praatjes dus) en zijn team zorgt ervoor dat jouw auto weer als zo goed als nieuw klaar staat na een beurt. Het feit dat je weet dat jouw auto in zeer goede handen is bij Astara geeft een geruststellend gevoel telkens wanneer je weer achter het stuur zit. Ook de gratis haal- en brengservice is een dikke plus, want dat krijg je tegenwoordig ook niet overal meer. Astara kan ik elke Porsche eigenaar aanraden, hoe jong jouw Porsche ook is.

  • Allard Buhre

    De eerste kennismaking met Ralph Schreuder en zijn bedrijf Astara vond plaats toen we onze Porsche langsbrachten voor een technisch review. Het bedrijf waar we de auto kochten had een reparatie waarschijnlijk niet optimaal uitgevoerd. We kregen een lijst met verbeterpunten die door Ralph geduldig en vakkundig aan ons werd toegelicht. De reparaties zijn secuur uitgevoerd en inmiddels is onze oranje Cayman een goede vriend die we graag op de oprit zien staan. Mede door Ralph’s toelichting hoe we de auto in optimale staat kunnen houden is onze passie voor Porsche met zijn sublieme rijeigenschappen alleen maar gegroeid. Dat het onderhoud wordt uitgevoerd door de gedegen vakmensen van Astara draagt in hoge mate bij aan het rijplezier dat we de komende jaren zullen hebben. Beste Ralph, bedankt voor je openheid en vriendelijke benadering.

  • serdar kutlubay

    Recent een nieuwe auto gekocht. Voor onderhoud naar Astara geweest. Ze hebben de hele auto bekeken en daarna een schatting gemaakt van de kosten. Binnen 1 dag, mocht ik mijn auto alweer ophalen. Snelle, professionele en eerlijke service! Het is te merken dat ze goed weten wat ze aan het doen zijn en hebben de onbekende storing in m’n auto verholpen. Factuur ontvangen en de kosten waren minder dan verwacht. Dat is natuurlijk altijd leuk :) Bedankt en tot snel.

  • jaap meijer

    Ik was op zoek naar een Porsche Boxter 986 die ik zakelijk als Young Timer zou kunnen rijden op basis van de nieuwe regeling (tenminste 25 jaar oud). Bij het autobedrijf waar ik een geschikte Porsche zag staan, raadde men mij Astara aan toen ik aangaf gebruik te willen maken van een aankoopkeuring. Op basis van die keuring besloot ik de desbetreffende Porsche Boxter niet te kopen. Via een ander autobedrijf heb ik uiteindelijk een Porsche BoxterS 986 gekocht op basis van aankoopkeuring door een originele Porsche dealer. Ik ben met de Porsche op vakantie gegaan en een rondreis gemaakt van ca 4000KM door diverse Europese landen. Tijdens mijn vakantie ontstonden er toch wel wat mankementen aan de auto. Op zich kan zoiets gebeuren al had ik dat op basis van het keuringsrapport niet verwacht. De betreffende Porsche dealer gebeld maar die belde net als bij de 1e keer niet terug. Nog een keer gebeld en aangegeven wat de klachten waren. Men zou een offerte maken en ik kon 4 later terecht voor de reparatie. De offerte heb ik nooit ontvangen en er is ook geen contact meer geweest met de betreffende Porsche dealer. Het voelde niet goed. Vervolgens Astara gebeld. Totaal andere benadering en alle afspraken netjes nagekomen en ik kon snel met mijn auto langskomen voor een inspectie. Daar oordeelde men totaal anders ten aanzien van bepaalde zaken dan de Porsche dealer maar het gaf mij een veel beter gevoel. Uiteindelijk is veiligheid een belangrijk aspect bij de beoordeling van bepaalde zaken en daar was Astara heel helder over. Ik heb de reparaties die men mij adviseerde inmiddels naar volle tevredenheid laten uitvoeren en ben heel blij met het duidelijke en objectieve advies dat men mij gegeven heeft. Ik ben enorm teleurgesteld in de betreffende Porsche dealer en enorm tevreden over de persoonlijke benadering en de deskundigheid van Astara. Top bedrijf!

Veelgestelde vragen over ASTARA specialised in Porsche

Wat zijn de openingstijden van ASTARA specialised in Porsche?

De openingstijden van ASTARA specialised in Porsche: maandag: 08:30–17:15; dinsdag: 08:30–17:15; woensdag: 08:30–17:15; donderdag: 08:30–17:15; vrijdag: 08:30–17:15; zaterdag: 10:00–16:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt ASTARA specialised in Porsche beoordeeld?

ASTARA specialised in Porsche heeft een gemiddelde beoordeling van 4.9 op 5, op basis van 70 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft ASTARA specialised in Porsche?

ASTARA specialised in Porsche heeft momenteel 9 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €75.800 tot €194.800.

Welke brandstoftypen biedt ASTARA specialised in Porsche aan?

In het aanbod van ASTARA specialised in Porsche zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine.

Welke automerken verkoopt ASTARA specialised in Porsche?

ASTARA specialised in Porsche is gespecialiseerd in Porsche. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met ASTARA specialised in Porsche?

U kunt ASTARA specialised in Porsche bereiken via 0548781911. Meer informatie vindt u op www.astara.nl.