Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Ben van Leeuwen

Geverifieerd
Korteraarseweg 93 · 2461 GJ Ter Aar

Ben van Leeuwen is een geverifieerd autobedrijf in Ter Aar, Zuid-Holland. Gespecialiseerd in MINI. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 194 Google reviews. Op autokopen.nl staan 3 occasions van Ben van Leeuwen.

Merken:MINI
4.7(194 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0172573478

Aanbod (3 occasions)

3 occasions beschikbaar

Google reviews over Ben van Leeuwen

  • Jaimy Hup

    Afgelopen jaar een Mini MPI ''98 aangeschafd, hier moest ik het één en ander aan vervangen. Hierbij diverse onderdelen aangeschaft bij Ben van Leeuwen. Erg blij met de goede service en advies die ze mij gaven om deze werkzaamheden zelf uit te kunnen voeren. Ze hebben veel op voorraad en dit was voor mij erg gunstig om zo lekker verder te kunnen klussen aan de Mini MPI. Dit jaar begonnen om het motorblok te vervangen. Hierbij konden ze snel een compleet nieuw motorblok leveren. Deze is keurig opgeleverd en zo klaar om weer terug in de auto gebouwd te worden. Ook goed advies meegekregen om op een juiste manier het motorblok in te rijden. En tips en tricks om problemen aan de motor te voorkomen. Ook erg leuk om de showroom eens mogen te bewonderen. Mooie mini's en leuke sfeer waar menig autoliefhebber toch wel beetje jaloers op mag zijn. Ben (en zijn team) bedankt voor de snelle service en kom hier graag terug. Groetjes Jaimy

  • Willem Stolte

    Wij hadden een vervelende waterlekkage bestuurderskant in onze mini countryman (2013). Konden nergens snel terecht bij een bedrijf bij ons in de buurt voor reparatie, pas over 3 a 4 weken ofzo!!! Gebeld met de specialisten van Ben van Leeuwen op dinsdag 7 april, konden de volgende dag de auto al brengen en donderdag 9 april alweer ophalen. Door de vlotte diagnose bleek dat het probleem de afvoerkanalen waren voor het regenwater van het elektrisch bedienbaar panoramadak, deze bleken verstopt te zijn. Vervolgens schoongemaakt voor een heel net bedrag. Wat een service, top bedrijf. Dus Ben van Leeuwen en personeel nogmaals bedankt voor de snelle reparatie. Met vriendelijke groet, Margaret & Willem

  • Wouter Plak

    Erg goede service, ouderwets goed. Denken mee en bellen je op om te overleggen. Duidelijk hart voor techniek, voor minis en voor de klanten.

  • Sebastiaan Letter

    Tweedelige ervaringen. Wanneer je met een schade auto aankomt, is de ervaring helaas negatief. Vorig jaar een aanrijding gehad met een classic mini. Deze mini was kort voor de aanrijding volledig gerestaureerd (niet bij BVL) en stond 100% in nieuwe lak. In de haast een garage moeten kiezen voor het herstel, en voor BVL gekozen, daar ik al jaren een trouwe klant was. Na 2,5 (!) maanden wachten was de Mini eindelijk hersteld, maar toen begon het gezeik pas. Direct na het ophalen van de Mini grote krassen in het dak en motorkap geconstateerd. Deze krassen zaten er niet op toen de Mini bij BVL werd geleverd, dit is ook vermeld op het schade expertise rapport. BVL gaf aan dat de auto gedurende het verblijf binnen zou hebben gestaan, maar volhouden dat deze diepe krassen niet zijn ontstaan bij BVL. Tot mijn grote verbazing kwam Ben zelf naar mijn huis toe met een ander personeelslid om zijn kant van het verhaal duidelijk te maken, iets wat ik absoluut niet kon waarderen, dit leek eerder op een bedreiging! Zaak opnieuw aangemeld bij verzekeraar. Hoop ellende en gedoe. Tot op de dag van vandaag (we zijn bijna 9 maanden verder) zie ik nog steeds krassen en is Ben niet in staat gebleken om adequaat te willen handelen. Destijds heb ik met Ben geprobeerd om passend herstel te zoeken, maar omdat Ben niet op zijn eigen fouten gewezen wil worden ben ik door hem weggezet als lastig. Ben wil geen contact meer met mij en verstopt zich voor zijn fouten. Ondanks dat ik nu met de kosten zit voor het herstellen van door Ben veroorzaakte lakschade!!

  • Han Wort

    Uitstekende service. Olie en koelvloeistof lekkage gerepareerd. Achter draagarmen vervangen. Mini Cabrio uit 2007 opgehaald. Volgende dag weer koelvloeistof lekkage. Op weg naar BVL mini aan de kant moeten zetten. Bert en collega waren relatief snel ter plaats en onze Mini naar de garage gesleept. Oude koelvloeistof dop uit 2007 bleek niet goed te sluiten en Bert besloot ook nog een pomp te vervangen. Betalen was niet nodig. Service. Kom zeker terug de Mini garages zijn niet of nauwelijks geïnteresseerd in oude Mini’s. Bij BVL zijn het liefhebbers. PS Deze beoordeling is niet betaald Martijn

Veelgestelde vragen over Ben van Leeuwen

Wat zijn de openingstijden van Ben van Leeuwen?

De openingstijden van Ben van Leeuwen: maandag: 08:00–12:30, 13:00–17:30; dinsdag: 08:00–12:30, 13:00–17:30; woensdag: 08:00–12:30, 13:00–17:30; donderdag: 08:00–12:30, 13:00–17:30; vrijdag: 08:00–12:30, 13:00–17:00; zaterdag: 09:30–13:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Ben van Leeuwen beoordeeld?

Ben van Leeuwen heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 194 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Ben van Leeuwen?

Ben van Leeuwen heeft momenteel 3 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €13.950 tot €31.750.

Welke brandstoftypen biedt Ben van Leeuwen aan?

In het aanbod van Ben van Leeuwen zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine.

Welke automerken verkoopt Ben van Leeuwen?

Ben van Leeuwen is gespecialiseerd in MINI. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Ben van Leeuwen?

U kunt Ben van Leeuwen bereiken via 0172573478. Meer informatie vindt u op www.benvanleeuwen.com.