Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Stam Soestdijk

Geverifieerd
Nieuwerhoekplein 1 · 3761 HD Soest

Stam Soestdijk is een geverifieerd autobedrijf in Soest, Utrecht. Gespecialiseerd in Renault, Alpine. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 492 Google reviews. Op autokopen.nl staan 65 voertuigen van Stam Soestdijk.

4.6(492 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon035-6098280

Hybride voertuigen bij Stam Soestdijk

AllesAuto's64Motoren1
Alle merkenRenault31Alpine9Mitsubishi5Dacia3Volkswagen2BMW2Ford2Kia2Nissan2MINI1Mazda1MV Agusta1Hyundai1Land Rover1Toyota1Mercedes-Benz1
Alle brandstofHybride27Benzine24Elektrisch9Plug-in hybride4LPG1

0 occasions beschikbaar · brandstof: Hybride

Geen Hybride-voertuigen beschikbaar bij deze dealer.

Toon alle voertuigen

Google reviews over Stam Soestdijk

  • Anne

    Ik heb onlangs een occasion auto gekocht bij deze dealer en was rondom tevreden: er werd goed mij meegedacht en alle medewerkers die ik sprak (zowel sales als klantenservice) waren vriendelijk, deskundig en behulpzaam. De medewerkers in de werkplaats deden hun best om de auto snel en perfect onderhouden op te leveren dus nogmaals hartelijk dank voor deze mooie service!

  • Jasper Heppener

    De klantvriendelijkheid over de telefoon kan wel iets beter. Gelukkig werd het mij nog gegund om een afspraak te maken, maar ik had niet veel langer moeten nadenken over de vragen die werden gesteld. Ik denk natuurlijk dagelijks aan de datum waarop alle onderdelen van mijn auto voor het laatst zijn vervangen, dus dat had ik uiteraard binnen twee seconden moeten weten. Het gesprek begon al op een bijzondere toon met de mededeling dat de voicemail moest zijn ingesproken en dat dit echt altijd gebeurd dus het aan mij lag dat ik deze niet had afgeluisterd. Helaas kan ik die niet op mijn telefoon toveren als die niet is ingesproken. Dit is niet wat ik gewend ben van Stam Hilversum/Bussum.

  • Cerise Wijker

    Wij zijn zeer tevreden over onze ervaring bij Vakgarage Stam in Soestdijk! Job heeft ons heel erg goed geholpen bij de aanschaf van onze ‘nieuwe’ auto. Het contact tussentijds verliep heel soepel, en hij nam echt de tijd voor onze vragen. Hele goeie service, zeker een aanrader!

  • Dick Gijsbertsen

    Wij zijn super goed geholpen door de verkoper in Soest. Hij heeft veel geregeld in korte tijd. Als 6 sterren mogelijk was geweest had hij ze gekregen. 🥳👍

  • Stephan Curré

    Ik ben uitermate tevreden hoe en wat waar en waarom fantastische geholpen Mvg Steef

Veelgestelde vragen over Stam Soestdijk

Wat zijn de openingstijden van Stam Soestdijk?

De openingstijden van Stam Soestdijk: maandag: 08:00–17:00; dinsdag: 08:00–18:00; woensdag: 08:00–18:00; donderdag: 08:00–18:00; vrijdag: 08:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Stam Soestdijk beoordeeld?

Stam Soestdijk heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 492 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel voertuigen heeft Stam Soestdijk?

Stam Soestdijk heeft momenteel 65 voertuigen te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €9.790 tot €107.990.

Welke brandstoftypen biedt Stam Soestdijk aan?

In het aanbod van Stam Soestdijk zijn voertuigen beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Hybride, Benzine, Elektrisch, Plug-in hybride, LPG.

Welke automerken verkoopt Stam Soestdijk?

Stam Soestdijk is gespecialiseerd in Renault, Alpine. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Stam Soestdijk?

U kunt Stam Soestdijk bereiken via 035-6098280. Meer informatie vindt u op www.stam.nl.