BYD Atto 2 1.5 DM-i Active uit 2026, 166 pk, 0–100 km/u in 9,1 s, tellerstand 21 km, hybride, automaat.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
21 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Midnight blue - black
Motor & prestaties
4
Vermogen
166 pk (122 kW)
Cilinderinhoud
1498 cc
Acceleratie (0-100 km/u)
9.1 s
Topsnelheid
180 km/h
Verbruik & milieu
1
Energielabel
A
Uitvoering & afwerking
8
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.410 kg
Max. trekgewicht geremd
750 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Leather
Interieurkleur
Zwart
Laksoort
Metallic
Historie & RDW
1
Aangeboden op
11 augustus 2026
Prijs & fiscaal
2
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Verzekering voor deze BYD Atto 2
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze BYD Atto 2
Indicatief € 550 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 27.990 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €332/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €9.253 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓achteruitrijcamera
✓Apple Carplay/Android Auto
✓BYD - Officieel dealer
✓cruise control adaptief met Stop&Go
✓DAB
✓navigatiesysteem
✓connected services
✓multimedia-voorbereiding
✓buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓buitenspiegels verwarmbaar
✓LED achterlichten
✓LED dagrijverlichting
Omschrijving
Ben je op zoek naar een hybride benzine SUV met krachtige prestaties en een opvallende blauwe kleur? Dan is de BYD ATTO 2 1.5 DM-i Active de perfecte keuze voor jou. Met een indrukwekkend vermogen van 166 PK en een cilinderinhoud van 1498 CC biedt deze auto niet alleen een opvallende uitstraling, maar ook een geweldige rijervaring.De BYD ATTO 2 is voorzien van handige opties die het rijden nog aangenamer maken. Zo beschikt deze auto over een achteruitrijcamera, waardoor inparkeren en manoeuvreren in krappe ruimtes een fluitje van een cent worden. Daarnaast is de auto uitgerust met Apple Carplay en Android Auto, zodat je moeiteloos verbinding kunt maken met je smartphone en gebruik kunt maken van je favoriete apps en functionaliteiten.Dankzij de adaptieve cruise control met Stop&Go-functie hoef je je nooit meer druk te maken over het handhaven van de juiste snelheid en afstand tot je voorganger. De DAB-radio zorgt ervoor dat je altijd kunt genieten van kraakheldere digitale radio-ontvangst, terwijl de dodehoekdetectie je waarschuwt wanneer er zich een voertuig in je dode hoek bevindt.Het navigatiesysteem van de BYD ATTO 2 wijst je moeiteloos de weg naar je bestemming, terwijl de parkeersensor achter het parkeren een stuk eenvoudiger maakt. Als officiële BYD-dealer kunnen wij je verzekeren van de kwaliteit en betrouwbaarheid van deze auto.De BYD ATTO 2 1.5 DM-i Active is een gloednieuwe auto met metallic lak in een stijlvolle blauwe kleur. Met 5 deuren biedt deze SUV voldoende ruimte en comfort voor al je avonturen op de weg. En het beste nieuws? Je kunt deze auto al leasen voor slechts €499 per maand.Benieuwd naar de BYD ATTO 2 1.5 DM-i Active en wil je meer weten over de mogelijkheden voor private lease? Neem dan snel contact met ons op en ontdek zelf de vele voordelen van deze indrukwekkende auto. Autogroep Twente Hengelo staat voor je klaar!**PRIVATE LEASE deze auto nu voordelig bij Autogroep Twente!**Op basis van 60 maanden, 7.500 km per jaar en € 1.000 aanbetaling betaalt u per maand €499,------**PRIVATE LEASE deze auto nu voor slechts € 499,- per maand.**All-in, dus alleen de brandstof betaal je nog zelf!De getoonde maandprijs is op basis van:
“Afgelopen Oktober Nissan gekocht bij Autogroep Twente. Nu Autopech op ons vakantieadres, probleem met de remschijven. Dichtsbijzijnde autogarage opgezocht na overleg met Roy en Sven van Autogroep Twente Hengelo. Rekening betaald door Autogroep Twente (valt officieel buiten garantie) en het mooiste is dat Sven van de werkplaats 2x vandaag belt hoe het ervoor staat en hoe het afgelopen is. Ook Roy die persoonlijk appt en buiten werktijd nog reageert op whatsapp. Kortom echte toppers en je kunt met een gerust hart op vakantie gaan wanneer je een auto hebt gekocht bij Autogroep Twente Hengelo. Bedankt Roy en Sven. Wij zijn erg tevreden over jullie service”
Geert J.
“Toch een wat moeilijke beslissing om zo'n nieuwe chinese BYD Atto2 dm-i boost aan te schaffen. Autogroep Twente heeft mij in verkoop en service zeker niet teleur gesteld!”
Luuk N.
Over deze dealer
Google-reviews
4,5
586 reviews · Autogroep Twente Hengelo, Hengelo
“Afgelopen Oktober Nissan gekocht bij Autogroep Twente. Nu Autopech op ons vakantieadres, probleem met de remschijven. Dichtsbijzijnde autogarage opgezocht na overleg met Roy en Sven van Autogroep Twente Hengelo. Rekening betaald door Autogroep Twente (valt officieel buiten garantie) en het mooiste is dat Sven van de werkplaats 2x vandaag belt hoe het ervoor staat en hoe het afgelopen is. Ook Roy die persoonlijk appt en buiten werktijd nog reageert op whatsapp. Kortom echte toppers en je kunt met een gerust hart op vakantie gaan wanneer je een auto hebt gekocht bij Autogroep Twente Hengelo. Bedankt Roy en Sven. Wij zijn erg tevreden over jullie service”
Geert J.
“Toch een wat moeilijke beslissing om zo'n nieuwe chinese BYD Atto2 dm-i boost aan te schaffen. Autogroep Twente heeft mij in verkoop en service zeker niet teleur gesteld!”
Luuk N.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze BYD Atto 2
Wat kost de BYD Atto 2 2026 bij Autogroep Twente Hengelo?
Deze BYD Atto 2 uit 2026 staat te koop voor € 27.990 bij Autogroep Twente Hengelo in Hengelo. De kilometerstand bedraagt 21 km.
Hoeveel kilometer heeft deze BYD Atto 2 uit 2026?
Dit exemplaar heeft 21 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij Autogroep Twente Hengelo in Hengelo.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BYD Atto 2?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BYD Atto 2 € 550 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 27.990 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.