Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›BYD›BYD Atto 3

BYD Atto 3 (2023)

Comfort 60 kWh

€ 24.945

Nieuwprijs €38.025 — 34% lager (€13.080 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 500/mnd — vergelijk autoleningen

✓ APK tot nov 2027Label A
  • 2023
  • 36.770 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • wit
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdABD Qarnet Drachten
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BYD Atto 3 Comfort 60 kWh uit 2023, 204 pk, 0–100 km/u in 7,3 s, 420 km elektrische actieradius, tellerstand 36.770 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 13 november 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2023
Kilometerstand
36.770 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
wit

Motor & prestaties

Vermogen
204 pk (150 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
7.3 s
Koppel
310 Nm
Topsnelheid
160 km/h

Afmetingen

Lengte
4.460 mm
Breedte
1.880 mm
Wielbasis
2.720 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
60 kWh
Batterijconditie
95%
Elektrische actieradius
420 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Snellaadvermogen (DC)
150 kW
Laadtijd (0-100%)
6u 30m
Geschikt voor snelladen
Ja
Elektriciteitsverbruik
16 kWh/100km

Verbruik & milieu

Brandstofverbruik
1,6 l/100km
Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.725 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.160 kg
Laadvermogen
435 kg
Bekleding
skai
Interieurkleur
Artificial leather blue and grey duotone
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
13 november 2023
APK geldig tot
13 november 2027
Aangeboden op
5 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 38.025
Bijtellingspercentage
16%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze BYD Atto 3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze BYD Atto 3

Indicatief € 500 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 24.945 en je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 776
  • 48 mnd · € 603
  • 60 mnd · € 500
  • 72 mnd · € 431

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €410/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.989 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
94.9%
Band: 56.9/60 kWh~370 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
56.9 kWh
van 60 kWh origineel
Batterijchemie
LFP
Robuust
Capaciteitsverlies
−5.1%
3 jaar, 12.257 km/jaar
Geschatte cycli
~123
3% van max 4.000
Lithium-ijzerfosfaat (LFP)

Langere levensduur, verdraagt meer laadcycli. Iets lagere energiedichtheid. Gebruikt door o.a. BYD, Tesla Standard Range, Renault 5.

Verwachte SoH
2027
93.2%
2029
89.8%
2031
86.4%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • ✓achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓achteropkomend verkeer waarschuwing
  • ✓achteruitrij assistent
  • ✓afdaal assistent
  • ✓airbag(s) passagier achter
  • ✓alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Anti doorSlip Regeling
  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓armsteun voor
  • ✓audio installatie
  • ✓automatische snelheids begrenzing

Omschrijving

Accu snellaadtijd (10%-80%): 36 minuten Maak kennis met deze complete BYD ATTO 3 Comfort. De volledig elektrische SUV combineert een modern design met veel comfort, praktische ruimte en een krachtige elektrische aandrijflijn. Dankzij de 60 kWh Blade Battery beschikt deze ATTO 3 over een officiële WLTP-actieradius van maximaal 420 kilometer. Met 150 kW (204 pk) en 310 Nm koppel accelereert de ATTO 3 in slechts 7,3 seconden van 0 naar 100 km/u. Het officiële WLTP-verbruik bedraagt circa 16,0 kWh/100 km. Highlights: 60 kWh Blade Battery150 kW / 204 pk310 Nm koppel0-100 km/u in 7,3 seconden420 km WLTP-actieradiusVerbruik vanaf ca. 16,0 kWh/100 km WLTPSOH 95%DC snelladen tot 88 kWPanoramadakStoelverwarmingAutomatische airconditioningModerne rijassistentiesystemenZeer ruime en comfortabele SUVEen zeer complete elektrische SUV met een uitstekende combinatie van comfort, prestaties en efficiëntie. De gemeten SOH van 95% geeft bovendien een mooi beeld van de huidige conditie van de batterij. Alle auto's die online staan kunt u gewoon bij ons komen bekijken op afspraak en uiteraard testen middels een uitgebreide proefrit. Nieuwe en jong gebruikte auto's ingekocht van importeurs en dealerbedrijven in heel Europa. Uitvoerig gecontroleerd en veelal nog voorzien van volledige fabrieksgarantie. Maar voor een beduidend lagere prijs. Qarnet is een onafhankelijk label van ABD Renault. Dealer van Renault, Nissan en Dacia. Van harte welkom bij Qarnet! Disclaimer Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is ABD niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BYD Atto 3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdABD Qarnet Drachten
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

ABD Qarnet

Omloop 58

9201CC Drachten

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,1
65 reviews · ABD Qarnet, Drachten
“Auto was scherp geprijst, redelijke inruil, gekocht zonder aflevering toch jammer dat de dop van het ruitenwisser reservoir ontbreekt en de top van de antenne mist .Verder allemaal perfect , maar ik vind wel dat de zaken zijn die in orde moeten zijn,”

S V.

“Op woensdag een mooie auto bekeken, alle tijd gekregen voor een proefrit en kennismaking. De deal snel gesloten. Wegens een aankomende vakantie afgesproken de auto op vrijdag te kunnen ophalen. Op donderdag al bericht dat de auto al klaar stond, inclusief servicebeurt en 4 nieuwe banden. Op vrijdagmorgen stond mijn nieuwe Karoq al te shinen in de showroom! Met een mooie mand met bloemen en een tevreden gevoel naar huis gereden en op zaterdag de reis naar Italië gemaakt met deze heerlijke auto. Ook de nazorg met een nieuwe sleutel keuring netjes via de lokale dealer opgelost. Wij komen zeker terug!”

Harm H.

Over deze dealer

Google-reviews
4,1
65 reviews · ABD Qarnet, Drachten
“Auto was scherp geprijst, redelijke inruil, gekocht zonder aflevering toch jammer dat de dop van het ruitenwisser reservoir ontbreekt en de top van de antenne mist .Verder allemaal perfect , maar ik vind wel dat de zaken zijn die in orde moeten zijn,”

S V.

“Op woensdag een mooie auto bekeken, alle tijd gekregen voor een proefrit en kennismaking. De deal snel gesloten. Wegens een aankomende vakantie afgesproken de auto op vrijdag te kunnen ophalen. Op donderdag al bericht dat de auto al klaar stond, inclusief servicebeurt en 4 nieuwe banden. Op vrijdagmorgen stond mijn nieuwe Karoq al te shinen in de showroom! Met een mooie mand met bloemen en een tevreden gevoel naar huis gereden en op zaterdag de reis naar Italië gemaakt met deze heerlijke auto. Ook de nazorg met een nieuwe sleutel keuring netjes via de lokale dealer opgelost. Wij komen zeker terug!”

Harm H.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze BYD Atto 3

Wat kost de BYD Atto 3 2023 bij ABD Qarnet?

Deze BYD Atto 3 uit 2023 staat te koop voor € 24.945 bij ABD Qarnet in Drachten. De kilometerstand bedraagt 36.770 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BYD Atto 3 uit 2023?

Dit exemplaar heeft 36.770 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij ABD Qarnet in Drachten.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BYD Atto 3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BYD Atto 3 € 500 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 24.945 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de BYD Atto 3 2023 een elektrische auto?

Ja, deze BYD Atto 3 uit 2023 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 24.945 bij ABD Qarnet in Drachten.