BYD Seal U 1.5 DM-i FWD Boost NIEUW Plug-in Hybride Meerdere Leverbaar uit 2026, 218 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, 80 km elektrische actieradius, tellerstand 5 km, plug-in hybride, automaat.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
5 km
Brandstof
Plug-in hybride*aangevuld uit externe bron, niet door de dealer opgegeven
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Boundless Cloud (beige metallic)
Motor & prestaties
6
Vermogen
218 pk (160 kW)
Cilinderinhoud
1498 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
8.9 s
Topsnelheid
170 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Afmetingen
1
Wielbasis
2.770 mm
Elektrisch
3
Accucapaciteit
18 kWh
Elektrische actieradius
80 km
Laadaansluiting
Type 2*aangevuld uit externe bron, niet door de dealer opgegeven
Verbruik & milieu
1
Verbruik (gecombineerd)
0,9 l/100km
Uitvoering & afwerking
7
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.915 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Zwart
Laksoort
Metallic
Aantal sleutels
2
Historie & RDW
2
1e toelating
31 augustus 2026
Aangeboden op
29 oktober 2026
Prijs & fiscaal
1
BTW/Marge
Marge
* Deze gegevens zijn niet door de dealer opgegeven. autokopen.nl heeft ze aangevuld uit externe specificatiebronnen op basis van merk, model, uitvoering en bouwjaar. Ze beschrijven het voertuigtype en niet dit specifieke exemplaar, dat hiervan kan afwijken, bijvoorbeeld door uitvoeringsverschillen, aanpassingen of restauratie. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend; controleer ze vóór aankoop bij de dealer of aan het voertuig zelf.
Verzekering voor deze BYD Seal U
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze BYD Seal U
Indicatief € 686 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 34.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €520/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €12.215 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Accukoeling
✓Accuverwarming
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Achteruitrijcamera
✓Airbag
✓Airbag(s) side
✓Airbag(s) side voor
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airco
✓Airco automatisch
✓Alarm
Omschrijving
Dit is er weer eentje waar wij bij Pater Automotive enthousiast van worden!
Met trots presenteren wij deze nieuwe BYD SEAL U 1.5 DM-i FWD Boost, een indrukwekkende plug-inhybride SUV die modern design, uitzonderlijk veel luxe, innovatieve technologie en uitgebreide fabrieksgarantie samenbrengt.
217 pk, automaat, panoramisch glazen schuifdak, Head-Up Display, 360° camera, Infinity-audiosysteem, stoelverwarming én stoelventilatie!
En dan hebben we het nog niet eens over de indrukwekkende fabrieksgarantie.
BOMVOL OPTIES – WAT EEN UITRUSTING!
NIEUW – BOUWJAAR 2026
217 PK SYSTEEMVERMOGEN
PLUG-IN HYBRID – BENZINE EN ELEKTRISCH
AUTOMAAT
PANORAMISCH GLAZEN SCHUIF-/KANTELDAK
HEAD-UP DISPLAY
360° PANORAMACAMERA
INFINITY PREMIUM AUDIO – 10 LUIDSPREKERS
15,6 INCH DRAAIBAAR TOUCHSCREEN
APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO
STOELVERWARMING VOOR
STOELVENTILATIE VOOR
STUURWIELVERWARMING
ELEKTRISCH VERSTELBARE VOORSTOELEN
BESTUURDERSSTOEL MET GEHEUGEN
VEGAN LEDEREN BEKLEDING
ADAPTIEVE CRUISECONTROL
DODEHOEKBEWAKING
ELEKTRISCH BEDIENBARE ACHTERKLEP
KEYLESS ENTRY & START
DRAADLOOS TELEFOON OPLADEN
19 INCH LICHTMETALEN VELGEN
SFEERVERLICHTING
LED-VERLICHTING
PRIVACY GLASS
DUBBELE CLIMATE CONTROL
BYD BLADE BATTERY
DC-SNELLADEN
VEHICLE-TO-LOAD (V2L)
UITGEBREIDE FABRIEKSGARANTIE
LUXE DIE U NORMAAL IN EEN VEEL DUURDER SEGMENT VERWACHT!
Zodra u instapt, merkt u dat deze BYD allesbehalve een gewone SUV is.
Het prachtig afgewerkte interieur, de comfortabele vegan lederen sto
“Vandaag een mooie Nissan Qashqai kunnen ophalen. Bij aankomst werd ik erg blij, want deze auto stond er als een plaatje bij. Erg netjes gepoetst ( zowel binnen / als buiten ). Tijdens het eerste bezoek netjes de tijd gekregen om eerst even zelf de auto goed te bekijken. Hierna een erg fijn gesprek en puntjes besproken om deze auto voor mij helemaal perfect te maken. Bij ophalen waren alle afspraken en zelfs meer nagekomen. De auto stond er echt perfect bij. Het contact met eigenaren ( broers ) als zeer fijn ervaren. Veel kennis over deze auto, afspraken nagekomen en de auto tot in perfectie klaar gemaakt voor de aflevering. Zou deze dealer zeker aanraden en in de toekomst ( bij zoeken nieuwe auto) weer bezoeken. Een groot aanbod aan veel verschillende merken en goed geprijst. @ de broers en vader: Ga op deze manier verder met jullie zaak. Veel goeds toegewenst en nogmaals bedankt.”
Jeroen P.
“Bij Joop en Sjoerd een Hyundai Tucson gekocht en prima zaken gedaan. Een zeer vriendelijk en betrouwbaar gevoel aan over gehouden. Er waren een paar puntjes waar ik niet echt tevreden over was en dat is op later tijdstip prima verholpen. Een echte aanrader om hier een mooie occassion te kopen, top.”
Gert F.
Over deze dealer
Google-reviews
4,6
69 reviews · Occasion Dealer Kampen, Kampen
“Vandaag een mooie Nissan Qashqai kunnen ophalen. Bij aankomst werd ik erg blij, want deze auto stond er als een plaatje bij. Erg netjes gepoetst ( zowel binnen / als buiten ). Tijdens het eerste bezoek netjes de tijd gekregen om eerst even zelf de auto goed te bekijken. Hierna een erg fijn gesprek en puntjes besproken om deze auto voor mij helemaal perfect te maken. Bij ophalen waren alle afspraken en zelfs meer nagekomen. De auto stond er echt perfect bij. Het contact met eigenaren ( broers ) als zeer fijn ervaren. Veel kennis over deze auto, afspraken nagekomen en de auto tot in perfectie klaar gemaakt voor de aflevering. Zou deze dealer zeker aanraden en in de toekomst ( bij zoeken nieuwe auto) weer bezoeken. Een groot aanbod aan veel verschillende merken en goed geprijst. @ de broers en vader: Ga op deze manier verder met jullie zaak. Veel goeds toegewenst en nogmaals bedankt.”
Jeroen P.
“Bij Joop en Sjoerd een Hyundai Tucson gekocht en prima zaken gedaan. Een zeer vriendelijk en betrouwbaar gevoel aan over gehouden. Er waren een paar puntjes waar ik niet echt tevreden over was en dat is op later tijdstip prima verholpen. Een echte aanrader om hier een mooie occassion te kopen, top.”
Gert F.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze BYD Seal U
Wat kost de BYD Seal U 2026 bij Occasion Dealer Kampen?
Deze BYD Seal U uit 2026 staat te koop voor € 34.900 bij Occasion Dealer Kampen in Kampen. De kilometerstand bedraagt 5 km.
Hoeveel kilometer heeft deze BYD Seal U uit 2026?
Dit exemplaar heeft 5 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automatische versnellingsbak bij Occasion Dealer Kampen in Kampen.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BYD Seal U?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BYD Seal U € 686 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 34.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Deze BYD Seal U heeft Type 2: laden met wisselstroom (Mennekes) aan een laadpaal of thuislader; deze auto heeft geen snellaadaansluiting. De aansluiting is niet door de dealer opgegeven maar afgeleid uit model en bouwjaar; controleer hem bij de auto.