“Ik had lekkage in mijn auto en kwam vlak voor sluitingstijd binnen. Waar andere garages niet eens de moeite namen om even te kijken en mij vroegen een afspraak te maken, hebben de mannen van Garage Autoflex het direct nagekeken en opgelost.”
D H.
1.0 Hybrid Dolcevita
Nieuwprijs €20.179 — 31% lager (€6.180 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 281/mnd — vergelijk autoleningen
Fiat 500 1.0 Hybrid Dolcevita uit 2022, 70 pk, tellerstand 6.449 km, hybride, handgeschakeld. APK geldig tot 10 mei 2026.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 281 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 13.999 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €245/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.400 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Fiat 500. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! Verder is de Fiat uitgerust met: 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, elektrisch bedienbare ramen voor, buitenspiegels in carrosseriekleur, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en start-stopsysteem. Andere zender? Het geluid aanpassen? Dat kan allemaal moeiteloos door de audiobediening op het stuur. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. De uitrusting van deze Fiat is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet. Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Fiat in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.