Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Fisker›Fisker Karma

Fisker Karma (2012)

2.0 213pk Eco Hybrid Voll.Onderhoud Stoelverw Nav/Cam Alcantara 22 inch

€ 23.900

Nieuwprijs €114.478 — 79% lager (€90.578 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 479/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch⚠ APK verlopen (nov 2025)Label A
  • 2012
  • 224.655 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
  • Sedan
  • Blauw metallic
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerd503 - Dienst tijdelijk niet beschikbaar Surhuisterveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Fisker Karma 2.0 213pk Eco Hybrid Voll.Onderhoud Stoelverw Nav/Cam Alcantara 22 inch uit 2012, 214 pk, 0–100 km/u in 6,3 s, 83 km elektrische actieradius, tellerstand 224.655 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 29 november 2025, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2012
Kilometerstand
224.655 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Sedan
Kleur
Blauw metallic

Motor & prestaties

Vermogen
214 pk (157 kW)
Cilinderinhoud
1998 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
6.3 s
Koppel
1300 Nm
Topsnelheid
200 km/h
Tankinhoud
37 l

Elektrisch

Elektrische actieradius
83 km

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
2,1 l/100km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
4
Massa
2.405 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.767 kg

Historie & RDW

1e toelating
5 juni 2012
1e tenaamstelling NL
5 juni 2012
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
29 november 2025
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
28 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 114.478
Bijtellingspercentage
25%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Fisker Karma

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Fisker Karma

Indicatief € 479 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 23.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 743
  • 48 mnd · € 578
  • 60 mnd · € 479
  • 72 mnd · € 413

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Elektrisch zonnedak
  • ✓Keyless entry
  • ✓LED dagrijverlichting
  • ✓Lichtmetalen velgen 22 inch
  • ✓Lichtmetalen velgen 22"
  • ✓Parkeersensor voor en achter
  • ✓Bi-xenon koplampen
  • ✓Koplampreiniging
  • ✓Parkeersensor voor en achter (met camera)
  • ✓AUDIO NAVIGATIE
  • ✓Audio installatie

Omschrijving

Volledig onderhouden t/m 199.973 km Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Fisker Karma heeft 224655 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2012. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Deze auto is ook voorzien van stoelverwarming. Met de verwarmbare achterbank zitten uw achterpassagiers er net zo behaaglijk bij als u. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht. Bij de uitrusting van deze Fisker horen onder meer 22 inch lichtmetalen velgen en donker getint glas achter. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. Geen capriolen meer als u met armen vol de auto moet openen. De keyless entry heeft u al herkend en ontgrendelt de Fisker Karma automatisch. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer en verstelbaar stuur. In de Fisker Karma heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Banden moeten altijd op de juiste spanning zijn. Daarom is deze Fisker Karma voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem. Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Fisker Karma

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerd503 - Dienst tijdelijk niet beschikbaar Surhuisterveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

503 - Dienst tijdelijk niet beschikbaar

Molenweg 4

9231 HS Surhuisterveen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
277 reviews · 503 - Dienst tijdelijk niet beschikbaar, Surhuisterveen
“In oktober 2020 een MB B180 gekocht bij garage Ploegh en twee auto's op in geruild. Service is prima en snel afgehandeld. Ik rij nu nog dagelijks met plezier in deze MB B180. Een tevreden klant.”

Henk V.

“Eind maart 2026 zochten we een tweedehands auto. Garage Ploegh heeft altijd een ruime keuze. Op de website vonden we een hybride plug in voor een passende prijs. Dus naar de garage. De kwaliteit-prijs verhouding was goed! Alle ruimte voor een proefrit. Na een open verkoopgesprek is de koop gesloten. Al 2x eerder heeft Garage Ploegh onze wensen kunnen vervullen. Wij gaven onze voorkeur aan en zij hadden een passende auto voor ons. Kortom: heel tevreden met Garage Ploegh en goede service! 2 april 2026 Bert Nijboer”

Bert N.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
277 reviews · 503 - Dienst tijdelijk niet beschikbaar, Surhuisterveen
“In oktober 2020 een MB B180 gekocht bij garage Ploegh en twee auto's op in geruild. Service is prima en snel afgehandeld. Ik rij nu nog dagelijks met plezier in deze MB B180. Een tevreden klant.”

Henk V.

“Eind maart 2026 zochten we een tweedehands auto. Garage Ploegh heeft altijd een ruime keuze. Op de website vonden we een hybride plug in voor een passende prijs. Dus naar de garage. De kwaliteit-prijs verhouding was goed! Alle ruimte voor een proefrit. Na een open verkoopgesprek is de koop gesloten. Al 2x eerder heeft Garage Ploegh onze wensen kunnen vervullen. Wij gaven onze voorkeur aan en zij hadden een passende auto voor ons. Kortom: heel tevreden met Garage Ploegh en goede service! 2 april 2026 Bert Nijboer”

Bert N.

Veelgestelde vragen over deze Fisker Karma

Wat kost de Fisker Karma 2012 bij 503 - Dienst tijdelijk niet beschikbaar?

Deze Fisker Karma uit 2012 staat te koop voor € 23.900 bij 503 - Dienst tijdelijk niet beschikbaar in Surhuisterveen. De kilometerstand bedraagt 224.655 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Fisker Karma uit 2012?

Dit exemplaar heeft 224.655 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automatische versnellingsbak bij 503 - Dienst tijdelijk niet beschikbaar in Surhuisterveen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Fisker Karma?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Fisker Karma € 479 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 23.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →