RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 24 vergelijkbare occasions
Specificaties
Mitsubishi ASX 1.3 DI-T 7DCT First Edition uit 2023, 158 pk, 0–100 km/u in 8,5 s, tellerstand 48.358 km, onbekend, handgeschakeld. APK geldig tot 1 augustus 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2023
Kilometerstand
48.358 km
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Onbekend
Kleur
Onyx Black M
Motor & prestaties
9
Vermogen
158 pk (116 kW)
Cilinderinhoud
1333 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
7
Acceleratie (0-100 km/u)
8.5 s
Koppel
270 Nm
Topsnelheid
204 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
48 l
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
5,9 l/100km
CO₂-uitstoot
132 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 6
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.282 kg
Bekleding
Stof
Historie & RDW
5
1e toelating
1 augustus 2023
1e tenaamstelling NL
1 augustus 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 augustus 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 38.699
BPM
€ 6.070
Bijtellingspercentage
22%
Marktwaarde
Gebaseerd op 24 vergelijkbare Mitsubishi ASX occasions
↓ 5% onder marktprijs
€ 22.985 Laag€ 25.735 Mediaan€ 26.945 Hoog
Deze auto staat op € 24.440 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.888 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓cruise control adaptief
✓lichtmetalen velgen 18"
✓Apple Carplay/Android Auto
✓dodehoek detectie
✓electronic climate controle
✓Autonomous Emergency Braking
✓parkeersensor voor
✓voorstoelen verwarmd
✓rijstrooksensor met correctie
✓LED koplampen
✓metaalkleur
✓navigatiesysteem
Omschrijving
Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.*
Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten.
Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Mitsubishi ASX
651 reviews · Van Mossel Renault Waalwijk, Waalwijk
“Fantastisch geregeld! Al bij verschillende bedrijven geweest voor een nieuwe auto. Nergens echt een wauw gevoel. Hier bij van Mossel in Waalwijk wel. Julian weet je juiste vragen te stellen, en heeft een overvloed aan kennis en passie voor auto's. En dan natuurlijk Renault in het bijzonder. Afspraak is hier echt afspraak. Julian, en het team, bedankt!”
Reinier C.
“Er was wat vertraging op de levering van mijn auto, dit is prima opgelost door van mossel Waalwijk en Julian van Oudheusden. Zeer tevreden met de hulp en levering.”
Arjan T.
Over deze dealer
Google-reviews
4,7
651 reviews · Van Mossel Renault Waalwijk, Waalwijk
“Fantastisch geregeld! Al bij verschillende bedrijven geweest voor een nieuwe auto. Nergens echt een wauw gevoel. Hier bij van Mossel in Waalwijk wel. Julian weet je juiste vragen te stellen, en heeft een overvloed aan kennis en passie voor auto's. En dan natuurlijk Renault in het bijzonder. Afspraak is hier echt afspraak. Julian, en het team, bedankt!”
Reinier C.
“Er was wat vertraging op de levering van mijn auto, dit is prima opgelost door van mossel Waalwijk en Julian van Oudheusden. Zeer tevreden met de hulp en levering.”
Arjan T.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Mitsubishi ASX
Wat kost de Mitsubishi ASX 2023 bij Van Mossel Renault Waalwijk?
Deze Mitsubishi ASX uit 2023 staat te koop voor € 24.440 bij Van Mossel Renault Waalwijk in Waalwijk. De kilometerstand bedraagt 48.358 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mitsubishi ASX uit 2023?
Dit exemplaar heeft 48.358 km op de teller en is aangeboden als onbekend met handgeschakeld versnellingsbak bij Van Mossel Renault Waalwijk in Waalwijk.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mitsubishi ASX?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mitsubishi ASX € 518 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 24.440 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.