Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Mitsubishi›Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross (2018)

1.5 DI-T First Edition

€ 13.450

Nieuwprijs €32.889 — 59% lager (€19.439 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 270/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch⏰ APK tot nov 2026
  • 2018
  • 165.000 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdCars & Mobility Lemmer
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 DI-T First Edition uit 2018, 163 pk, 0–100 km/u in 10,3 s, tellerstand 165.000 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 14 november 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2018
Kilometerstand
165.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
163 pk (120 kW)
Cilinderinhoud
1499 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
10.3 s
Topsnelheid
205 km/h
Aandrijving
Voorwiel
Tankinhoud
63 l

Afmetingen

Lengte
4.405 mm
Breedte
1.805 mm
Hoogte
1.685 mm
Wielbasis
2.670 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,6 l/100km
CO₂-uitstoot
151 g/km
Emissieklasse
EURO 6 W

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.400 kg
Max. trekgewicht geremd
1.600 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Antraciet

Historie & RDW

1e toelating
27 januari 2018
1e tenaamstelling NL
27 januari 2018
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
14 november 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
29 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 32.889
BPM
€ 9.419
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Mitsubishi Eclipse Cross

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Mitsubishi Eclipse Cross

Indicatief € 270 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 13.450 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 418
  • 48 mnd · € 325
  • 60 mnd · € 270
  • 72 mnd · € 233

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €248/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Accident Avoidance System
  • ✓Achteruitrij assistent
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) knie
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • ✓Bots waarschuwing systeem
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar

Omschrijving

**Let op: met deze auto wordt dagelijks gereden. De kilometerstand is opgenomen op 16-09-2026 en kan daardoor nog oplopen.** Te koop aangeboden: een nette Mitsubishi Eclipse Cross, origineel Nederlands geleverd en goed onderhouden. Bij de laatste onderhoudsbeurt zijn de distributieketting en tandwielen vervangen, waardoor de auto technisch weer netjes klaarstaat voor de volgende kilometers. De Eclipse Cross is comfortabel en rijk uitgerust met onder andere: * Apple Carplay * Keyless Entry & Go * 360° camera * Head-Up Display * Stoelverwarming * Climate Control * Comfortabel en ruim interieur * Origineel Nederlands geleverd De auto verkeert in nette staat en biedt een fijne combinatie van comfort, ruimte en een sportieve uitstraling. Kortom: een verzorgde Mitsubishi Eclipse Cross met mooie opties en recent belangrijk onderhoud uitgevoerd en klaar is om jaren van te genieten. Deze auto komt in aanmerking voor de volgende **Autotrust pakketten:** Instap Garantie – 6 / 12 / 24 maanden Vraag naar de prijzen en voorwaarden! Interesse?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mitsubishi Eclipse Cross

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdCars & Mobility Lemmer
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Cars & Mobility

Nieuwburen 35

8531 EG Lemmer

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
26 reviews · Cars & Mobility, Lemmer
“Nette Audi Q4 e-tron uit Duitsland laten importeren. Bernard weet weet hij het over heeft, voelt de klant goed aan en adviseert goed in het zoek- en aankoopproces.”

Camilo S.

“Wij zijn heel blij met onze bus. gekocht bij Cars & Mobility! Super geholpen bij onze wensen om de bus naar onze wens te maken. De bussen die hier te koop staan, staan er nog super netjes bij. en de verkoop/levering gaat zeer goed en netjes. De verkoper is een zeer goede en eerlijke verkoper. Hij zorgt er echt voor dat de bus tiptop in orde is. En komt ook zijn afspraken na mocht er later nog wat zijn met de bus Kortom een dikke 10 van mij!”

Davey H.

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
26 reviews · Cars & Mobility, Lemmer
“Nette Audi Q4 e-tron uit Duitsland laten importeren. Bernard weet weet hij het over heeft, voelt de klant goed aan en adviseert goed in het zoek- en aankoopproces.”

Camilo S.

“Wij zijn heel blij met onze bus. gekocht bij Cars & Mobility! Super geholpen bij onze wensen om de bus naar onze wens te maken. De bussen die hier te koop staan, staan er nog super netjes bij. en de verkoop/levering gaat zeer goed en netjes. De verkoper is een zeer goede en eerlijke verkoper. Hij zorgt er echt voor dat de bus tiptop in orde is. En komt ook zijn afspraken na mocht er later nog wat zijn met de bus Kortom een dikke 10 van mij!”

Davey H.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Mitsubishi Eclipse Cross

Wat kost de Mitsubishi Eclipse Cross 2018 bij Cars & Mobility?

Deze Mitsubishi Eclipse Cross uit 2018 staat te koop voor € 13.450 bij Cars & Mobility in Lemmer. De kilometerstand bedraagt 165.000 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mitsubishi Eclipse Cross uit 2018?

Dit exemplaar heeft 165.000 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Cars & Mobility in Lemmer.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mitsubishi Eclipse Cross?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mitsubishi Eclipse Cross € 270 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 13.450 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →