Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Nissan›Nissan Leaf

Nissan Leaf (2019)

N-Connecta 40 kWh

  • 2019
  • 99.486 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Hatchback
  • Wit

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdOCM Automotive B.V. Harskamp
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Nissan Leaf N-Connecta 40 kWh uit 2019, 150 pk, 270 km elektrische actieradius, tellerstand 99.486 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 16 juli 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2019
Kilometerstand
99.486 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Vermogen
150 pk (110 kW)
Aandrijving
Voorwiel

Afmetingen

Lengte
4.490 mm
Breedte
1.788 mm
Hoogte
1.530 mm
Wielbasis
2.700 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
40 kWh
Batterijconditie
87%
Elektrische actieradius
270 km
Laadvermogen (AC)
6,6 kW
Aantal fasen laden
1
Laadaansluiting
Type 2

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.480 kg
Bekleding
Alcantara

Historie & RDW

1e toelating
16 juli 2019
APK geldig tot
16 juli 2027
Aangeboden op
19 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Nissan Leaf

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Nissan Leaf

Indicatief € 240 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 11.989 en je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 373
  • 48 mnd · € 290
  • 60 mnd · € 240
  • 72 mnd · € 207

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €222/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
82.2%
Band: 32.9/40 kWh~214 km bereik
Goed
Restcapaciteit
32.9 kWh
van 40 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−17.8%
7 jaar, 14.212 km/jaar
Geschatte cycli
~332
17% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
79.7%
2029
74.6%
2031
69.6%
💶 Prijsimpact

Bij 82.2% SoH is een significante prijscorrectie gerechtvaardigd. Vraag altijd een professionele batterijtest.

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • ✓360 Camera
  • ✓Accident Avoidance System
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Achterbank verwarmd
  • ✓Achteruitrij assistent
  • ✓Adaptive Cruise Control
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airco automatisch

Omschrijving

SOH 87% incl rapportage, dealer onderhouden. met 360 camera en een connecta uitvoering tevens parkeersensoren Luxe uitvoering, en zuinig in verbruik adaptive cruise en carplay Bel snel met onze verkoper, of loop bij ons binnen, de koffie staat klaar in combinatie met afleverpakket zijn er tevens garantie pakketten mogelijk. Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten: EV Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden EV Instap Garantie 6/12/24 maanden Vraag naar de prijzen/voorwaarden!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Nissan Leaf

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdOCM Automotive B.V. Harskamp
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

OCM Automotive B.V.

Edeseweg 111

6732 DA Harskamp

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
221 reviews · OCM Automotive B.V., Harskamp
“Vanaf het eerste contact had ik een goed gevoel bij OCM Automotive. Geen overdreven verkooppraatjes of mooie verhalen, maar gewoon een nuchtere en eerlijke benadering. Dat vond ik persoonlijk erg prettig. Na mijn eerste bezoek, samen met mijn vriendin, kochten we uiteindelijk niet de auto waarvoor we kwamen. Volledig elektrisch bleek toch niets voor ons. Maar onderweg naar huis zeiden we allebei hetzelfde: wat een prettig bedrijf. Als we een andere auto zouden kopen, dan het liefst hier. De auto's staan er netjes bij: schoon, gepoetst en uitgezogen, maar zonder dat ze overdreven zijn opgepoetst om ze mooier of nieuwer te laten lijken dan ze werkelijk zijn. Je krijgt gewoon een eerlijk beeld van de auto die je koopt, en dat wekt vertrouwen. En wat een geluk: twee weken later keek ik uit nieuwsgierigheid nog eens op hun website. Bleek dat ze nét mijn droomauto hadden binnengekregen. Diezelfde dag ben ik erheen gereden en na de eerste 300 meter wist ik het eigenlijk al: deze gaat mee naar huis. Wat ik misschien nog wel het leukste vond, was de sfeer. Je merkt dat het niet alleen maar om de verkoop draait. Er is tijd voor een leuk gesprek en persoonlijk contact. Je ziet dat de mensen plezier hebben in hun werk en het leuk vinden om mooie auto's te verkopen. Dat maakt het kopen van een auto ook gewoon een leuke ervaring. Voor het bedrijf én voor de klant. En misschien wel het grootste compliment: geen gladde, misselijk makende verkooppraatjes. Geen standaard lulverhaal waarom jouw auto niet meer dan een sloopprijs waard is en die van hen juist met goud moet worden afgerekend. Geen overdreven "de koffie staat voor u klaar" geglibber of verkopers waarvan je na vijf minuten denkt: "je loopt dan wel in een pak, maar je kop staat me niet aan en hoe je praat al helemaal niet". Gewoon een eerlijke inruilprijs krijgen voor je eigen auto en een marktconforme prijs voor de nieuwe. Hoe moeilijk kan het eigenlijk zijn? Wat mij betreft is dit een bedrijf waar veel andere autobedrijven een voorbeeld aan kunnen nemen. Bij mijn volgende auto kijk ik gegarandeerd eerst op hun website voordat ik ergens anders ga zoeken. Desnoods geef ik ze een zoekopdracht. Tot slot vind ik het ook prettig dat je zelf kunt kiezen of je een Autotrust-garantie wilt afsluiten. Ik heb dat gedaan voor twee jaar, goed voor 60.000 kilometer extra zekerheid. Nu kan ik de komende 60.000 kilometer helemáál zorgeloos genieten van mijn 5-serie. Dus, ja: Ik ben behoorlijk enthousiast :-)”

F.G. B.

“Recent een Mercedes C300e gekocht bij OCM Automotive. Inmiddels rijd ik er bijna 4 weken mee en ben ik erg tevreden. Vriendelijke mensen, goede service, denken met je mee en komen hun afspraken na. De auto is netjes afgeleverd en rijdt fantastisch. Zeker een aanrader!”

Wesley E.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
221 reviews · OCM Automotive B.V., Harskamp
“Vanaf het eerste contact had ik een goed gevoel bij OCM Automotive. Geen overdreven verkooppraatjes of mooie verhalen, maar gewoon een nuchtere en eerlijke benadering. Dat vond ik persoonlijk erg prettig. Na mijn eerste bezoek, samen met mijn vriendin, kochten we uiteindelijk niet de auto waarvoor we kwamen. Volledig elektrisch bleek toch niets voor ons. Maar onderweg naar huis zeiden we allebei hetzelfde: wat een prettig bedrijf. Als we een andere auto zouden kopen, dan het liefst hier. De auto's staan er netjes bij: schoon, gepoetst en uitgezogen, maar zonder dat ze overdreven zijn opgepoetst om ze mooier of nieuwer te laten lijken dan ze werkelijk zijn. Je krijgt gewoon een eerlijk beeld van de auto die je koopt, en dat wekt vertrouwen. En wat een geluk: twee weken later keek ik uit nieuwsgierigheid nog eens op hun website. Bleek dat ze nét mijn droomauto hadden binnengekregen. Diezelfde dag ben ik erheen gereden en na de eerste 300 meter wist ik het eigenlijk al: deze gaat mee naar huis. Wat ik misschien nog wel het leukste vond, was de sfeer. Je merkt dat het niet alleen maar om de verkoop draait. Er is tijd voor een leuk gesprek en persoonlijk contact. Je ziet dat de mensen plezier hebben in hun werk en het leuk vinden om mooie auto's te verkopen. Dat maakt het kopen van een auto ook gewoon een leuke ervaring. Voor het bedrijf én voor de klant. En misschien wel het grootste compliment: geen gladde, misselijk makende verkooppraatjes. Geen standaard lulverhaal waarom jouw auto niet meer dan een sloopprijs waard is en die van hen juist met goud moet worden afgerekend. Geen overdreven "de koffie staat voor u klaar" geglibber of verkopers waarvan je na vijf minuten denkt: "je loopt dan wel in een pak, maar je kop staat me niet aan en hoe je praat al helemaal niet". Gewoon een eerlijke inruilprijs krijgen voor je eigen auto en een marktconforme prijs voor de nieuwe. Hoe moeilijk kan het eigenlijk zijn? Wat mij betreft is dit een bedrijf waar veel andere autobedrijven een voorbeeld aan kunnen nemen. Bij mijn volgende auto kijk ik gegarandeerd eerst op hun website voordat ik ergens anders ga zoeken. Desnoods geef ik ze een zoekopdracht. Tot slot vind ik het ook prettig dat je zelf kunt kiezen of je een Autotrust-garantie wilt afsluiten. Ik heb dat gedaan voor twee jaar, goed voor 60.000 kilometer extra zekerheid. Nu kan ik de komende 60.000 kilometer helemáál zorgeloos genieten van mijn 5-serie. Dus, ja: Ik ben behoorlijk enthousiast :-)”

F.G. B.

“Recent een Mercedes C300e gekocht bij OCM Automotive. Inmiddels rijd ik er bijna 4 weken mee en ben ik erg tevreden. Vriendelijke mensen, goede service, denken met je mee en komen hun afspraken na. De auto is netjes afgeleverd en rijdt fantastisch. Zeker een aanrader!”

Wesley E.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Nissan Leaf

Wat kost de Nissan Leaf 2019 bij OCM Automotive B.V.?

Deze Nissan Leaf uit 2019 staat te koop voor € 11.989 bij OCM Automotive B.V. in Harskamp. De kilometerstand bedraagt 99.486 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Nissan Leaf uit 2019?

Dit exemplaar heeft 99.486 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij OCM Automotive B.V. in Harskamp.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Nissan Leaf?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Nissan Leaf € 240 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 11.989 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de Nissan Leaf 2019 een elektrische auto?

Ja, deze Nissan Leaf uit 2019 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 11.989 bij OCM Automotive B.V. in Harskamp.