Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Nissan›Nissan Qashqai

Nissan Qashqai (2007)

1.6 Visia *Carplay* Pano

  • 2007
  • 150.762 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • Grijs metallic
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGaragebedrijf A & J Huizen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Nissan Qashqai 1.6 Visia *Carplay* Pano uit 2007, 114 pk, 0–100 km/u in 12 s, tellerstand 150.762 km, benzine, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
150.762 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs metallic

Motor & prestaties

Vermogen
114 pk (84 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
12 s
Topsnelheid
175 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Afmetingen

Lengte
4.320 mm
Breedte
1.780 mm
Hoogte
1.620 mm
Wielbasis
2.630 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,7 l/100km
Verbruik (stedelijk)
8,4 l/100km
Verbruik (buitenweg)
5,7 l/100km
CO₂-uitstoot
162 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.369 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.830 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
685 kg
Laadvermogen
461 kg
Bekleding
Leder
Laksoort
Metallic
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
8 maart 2007
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
6 november 2026

Prijs & fiscaal

Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Verzekering voor deze Nissan Qashqai

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Nissan Qashqai

Indicatief € 106 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 4.940 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 160
  • 48 mnd · € 126
  • 60 mnd · € 106
  • 72 mnd · € 93

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airco
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Radio CD-speler
  • ✓Lichtmetalen velgen 16"
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels verwarmbaar
  • ✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Halogeen mistlampen
  • ✓Metallic lak
  • ✓Mistlampen voor

Omschrijving

*SINDS 2018 BIJ ONS IN ONDERHOUD!* *COMPLETE HISTORIE / TOP ONDERHOUDEN!* *APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO!* *PANORAMADAK / TREKHAAK / LEER!* Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het glazen panoramadak laat u genieten van een wijds uitzicht en meer lichtinval. Natuurlijk is er ook climate control aanwezig. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Deze Nissan Qashqai komt uit 2007, werd geleverd van 01-02-2007 tot 28-02-2010. Deze auto is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 84 kW (114 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 175 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,7 liter per 100 km en hij weegt 1369 kg. De wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 233,17 per kwartaal. Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? -Dinsdag & Donderdag koopavond van 19:00 tot 22:00! -Voor uitgebreidere / scherpere foto's kunt u op onze website terecht! Onze advertenties worden met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Nissan Qashqai

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGaragebedrijf A & J Huizen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Garagebedrijf A & J

Nijverheidsweg 26

1271 EA Huizen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
273 reviews · Garagebedrijf A & J, Huizen
“A&J Garagebedrijf bedank voor de mooie goede wagen die ik heb gekocht . Ben van begin tot eind goed netjes geholpen en voelde echt vertrouwd aan . Ze hebben ook mooie wagens staan en betaalbaar . Er waren ook geen verborgen kosten zoals de meeste garage dat wel hebben top geregen bedankt .”

Ab

“Wat een geweldige service weer! Probleem remvloeistof melding binnen no time verholpen zonder enige kosten puur uit service!! Melding Remvloeistof (met ! => niet rijden) kwam op de zaterdag bij elke elke rit. Snel even naar de garage in de middag na vele ritjes naar voetbal en tekenles. Direct geholpen toen ik aan kwam en de auto ging even mee de garage in. Bleek kleine lekkage bij ontluchtingsnippel. Gelukkig was er een nieuwe beschikbaar, en die werd direct erop gezet. “Nee geen betaling nodig hoor, alles uit service”. Mega fijn zo te worden geholpen in het weekend. En dat was niet de 1e keer!! Super bedankt wederom Garagebedrijf A&J!!”

Wouter T.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
273 reviews · Garagebedrijf A & J, Huizen
“A&J Garagebedrijf bedank voor de mooie goede wagen die ik heb gekocht . Ben van begin tot eind goed netjes geholpen en voelde echt vertrouwd aan . Ze hebben ook mooie wagens staan en betaalbaar . Er waren ook geen verborgen kosten zoals de meeste garage dat wel hebben top geregen bedankt .”

Ab

“Wat een geweldige service weer! Probleem remvloeistof melding binnen no time verholpen zonder enige kosten puur uit service!! Melding Remvloeistof (met ! => niet rijden) kwam op de zaterdag bij elke elke rit. Snel even naar de garage in de middag na vele ritjes naar voetbal en tekenles. Direct geholpen toen ik aan kwam en de auto ging even mee de garage in. Bleek kleine lekkage bij ontluchtingsnippel. Gelukkig was er een nieuwe beschikbaar, en die werd direct erop gezet. “Nee geen betaling nodig hoor, alles uit service”. Mega fijn zo te worden geholpen in het weekend. En dat was niet de 1e keer!! Super bedankt wederom Garagebedrijf A&J!!”

Wouter T.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Nissan Qashqai

Wat kost de Nissan Qashqai 2007 bij Garagebedrijf A & J?

Deze Nissan Qashqai uit 2007 staat te koop voor € 4.940 bij Garagebedrijf A & J in Huizen. De kilometerstand bedraagt 150.762 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Nissan Qashqai uit 2007?

Dit exemplaar heeft 150.762 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Garagebedrijf A & J in Huizen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Nissan Qashqai?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Nissan Qashqai € 106 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 4.940 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Wat is de bijtelling van deze Nissan Qashqai?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →