“Prima garage ze zeggen 100% elkaar in de ogen kunnen kijken ,het vertrouwen wat mij betreft is zeer hoog en ze hebben prima vaklui ook is er altijd koffie of een stuk fruit.Dus gaan met die banaan.”
Henk K.
1.2 VTi Allure
Nieuwprijs €15.520 — 56% lager (€8.720 besparing t.o.v. nieuw)
Peugeot 108 1.2 VTi Allure uit 2014, 81 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 120.000 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 30 oktober 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 27 vergelijkbare Peugeot 108 occasions
Deze auto staat op € 6.800 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €219/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Stijlvolle vormen en een verzorgd interieur maken u meteen duidelijk dat u hier met een Franse auto te maken hebt. Deze Peugeot 108 uit 2014 heeft 120000 kilometer op de teller. De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. Tot de uitrusting behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. De bediening van het audiosysteem gebeurt met knoppen op het stuur. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook zijn aan boord. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 108 samen. De hill hold control schakelt zichzelf automatisch in en uit op een helling. Zo rijdt u zelfs op de steilste wegen soepel weg. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu! . Stijlvolle vormen en een verzorgd interieur maken u meteen duidelijk dat u hier met een Franse auto te maken hebt. Deze Peugeot 108 uit 2014 heeft 120000 kilometer op de teller. De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. Tot de uitrusting behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. De bediening van het audiosysteem gebeurt met knoppen op het stuur. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook zijn aan boord. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 108 samen. De hill hold control schakelt zichzelf automatisch in en uit op een helling. Zo rijdt u zelfs op de steilste wegen soepel weg. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu! .