RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Peugeot 308 1.2 PureTech Blue Lease Executive uit 2018, 110 pk, 0–100 km/u in 10 s, tellerstand 177.113 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 17 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2018
Kilometerstand
177.113 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
7
Vermogen
110 pk (81 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
10 s
Koppel
205 Nm
Topsnelheid
191 km/h
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
5,9 l/100km
CO₂-uitstoot
133 g/km
Emissieklasse
EURO 6 AG
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.064 kg
Max. trekgewicht geremd
1.315 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
22 juni 2018
1e tenaamstelling NL
22 juni 2018
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
17 april 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
10 augustus 2026
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 25.270
BPM
€ 4.023
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Peugeot 308
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Peugeot 308
Indicatief € 129 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 5.995 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €111/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Anti blokkeer systeem
✓Anti doorslip regeling
✓Apple carplay/android auto
✓Autonomous emergency braking
✓Bestuurdersairbag
✓Bluetooth
✓Bots waarschuwing systeem
✓Brake assist system
✓Connected services
✓Dodehoekdetectie
✓Elektronisch stabiliteits programma
✓Elektronische remkrachtverdeling
Omschrijving
Zakelijk rijden wordt een stuk prettiger met deze Peugeot 308. De aandrijving van deze Peugeot komt voor rekening van een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Licht en luchtpartijen: u krijgt ze bijgeleverd dankzij het glazen panoramadak. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. De bediening van het audiosysteem en het navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur en als u wilt zelfs met uw stem. De audio is overigens voorzien van DAB-radio voor een altijd heldere ontvangst. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. Het luxeniveau in deze Peugeot is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Ook is de Peugeot uitgerust met: cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Peugeot 308 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren.
Voor een bezichtiging van een occasion bij ons is het verstandig om een telefonische afspraak te maken, dit voor de beschikbaarheid van de occasion.
Op afspraak ook in de avond uren of op zondag bezichtiging mogelijk.
Inruil is alleen mogelijk tegen handelsprijs!
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 308
“Vandaag mijn Audi A3 opgehaald, wat een top bedrijf is dit! Ik ben geholpen door Abe, erg vriendelijk, heldere communicatie en betrouwbaar. Als ik in de toekomst een volgende auto wil aanschaffen is dit het eerste bedrijf waar ik heen ga. Bedankt!”
Vince M.
“Super fijn ontvangen, alle ruimte voor een proefrit en we kwamen er snel uit met de onderhandelingen. De aflevering was netjes zoals afgesproken en ze bleken zelfs nog 2 nieuwe voorbanden te hebben gemonteerd. Echt een dikke aanrader als je een mooie auto zoekt!”
Dennis B.
Over deze dealer
Google-reviews
5,0
69 reviews · Autobedrijf Westerhout, Beesd
“Vandaag mijn Audi A3 opgehaald, wat een top bedrijf is dit! Ik ben geholpen door Abe, erg vriendelijk, heldere communicatie en betrouwbaar. Als ik in de toekomst een volgende auto wil aanschaffen is dit het eerste bedrijf waar ik heen ga. Bedankt!”
Vince M.
“Super fijn ontvangen, alle ruimte voor een proefrit en we kwamen er snel uit met de onderhandelingen. De aflevering was netjes zoals afgesproken en ze bleken zelfs nog 2 nieuwe voorbanden te hebben gemonteerd. Echt een dikke aanrader als je een mooie auto zoekt!”
Dennis B.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Twijfel je tussen de Peugeot 308 en een ander model?
Wat kost de Peugeot 308 2018 bij Autobedrijf Westerhout?
Deze Peugeot 308 uit 2018 staat te koop voor € 5.995 bij Autobedrijf Westerhout in Beesd. De kilometerstand bedraagt 177.113 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 308 uit 2018?
Dit exemplaar heeft 177.113 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Westerhout in Beesd.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 308?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 308 € 129 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 5.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.