Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot e-2008

Peugeot e-2008 (2026)

Envy EV 54kwh 156pk

€ 39.300
ⓘ Prijsopbouw
Netto €32.479·BTW €6.821
Totaal incl. BTW: €39.300

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 773/mnd — vergelijk autoleningen

Netto €32.479·BTW €6.821
Totaal incl. BTW: €39.300
  • Nieuw
  • 2026
  • 5 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Blauw

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHaaima Citroën Peugeot Emmeloord
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot e-2008 Envy EV 54kwh 156pk uit 2026, 156 pk, tellerstand 5 km, elektrisch, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
5 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
156 pk (115 kW)

Elektrisch

Accucapaciteit
54 kWh

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg
Bekleding
Halflederstof

Historie & RDW

Aangeboden op
24 september 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Verzekering voor deze Peugeot e-2008

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Peugeot e-2008

Indicatief € 773 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 39.300 en je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.208
  • 48 mnd · € 936
  • 60 mnd · € 773
  • 72 mnd · € 664

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €467/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €12.992 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 50/50 kWh~325 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
50 kWh
van 50 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 5 km/jaar
Geschatte cycli
~0
0% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
97.7%
2029
93.1%
2031
88.5%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • ✓airco (automatisch)
  • ✓parkeersensor achter
  • ✓lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
  • ✓parkeersensor voor
  • ✓DAB ontvanger
  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓stof/kunstlederen bekleding
  • ✓11 kW lader
  • ✓Navigation Pack
  • ✓navigatiesysteem full map
  • ✓cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
  • ✓kleur blauw

Omschrijving

Accu laadtijd (20%-80%): 3 uur en 10 minuten Accu snellaadtijd (20%-80%): 27 minuten Duurzaam en dynamisch, de Peugeot e-2008 verenigt deze twee uitersten in zich. Dit is een auto uit, er staat 5 kilometer op de teller. Wat een rijervaring, die elektromotor. Forse actieradius, nul uitstoot en heerlijk pittig rijgedrag! Dit is een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Uw rit wordt comfortabel en veilig gemaakt door het digitale dashboard dat alles projecteert wat u wenst in de digitale wereld van mobiliteit. Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem. Extra opties op deze auto zijn: automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel. Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Bij de veiligheidssystemen van deze Peugeot hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en ba

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHaaima Citroën Peugeot Emmeloord
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Haaima Citroën Peugeot Emmeloord

Traktieweg 20

8304 BA Emmeloord

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
243 reviews · Haaima Citroën Peugeot Emmeloord, Emmeloord
“Zeer tevreden over de efficiëntie waarmee de grote beurt is gedaan en de distributieriem is vervangen. Bij binnenkomst en vriendelijk welkom,een kopje koffie en daarna een leenfiets waarmee ik naar het centrum kon gaan. De auto was sneller klaar dan ingeschat, echt tevreden!”

Roëlle P.

“Paar maanden geleden een jonge Peugeot 208 gekocht met heel weinig km.op de teller. Het is een eigenzinnige metgezel gebleken, die graag zijn eigen gang gaat. Hij heeft zijn nukjes, maar ach, wie niet. De contacten bij verkoop en aflevering (Sander) waren prima. Maar gelukkig kan ik ook nu nog vrij gemakkelijk langskomen en niets dan lof voor de werkplaats, receptie en anderen. Ik hoop dat verdere hobbeltjes uitblijven en anders kom ik gerust weer een heerlijk bakje koffie halen.😄”

L N.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
243 reviews · Haaima Citroën Peugeot Emmeloord, Emmeloord
“Zeer tevreden over de efficiëntie waarmee de grote beurt is gedaan en de distributieriem is vervangen. Bij binnenkomst en vriendelijk welkom,een kopje koffie en daarna een leenfiets waarmee ik naar het centrum kon gaan. De auto was sneller klaar dan ingeschat, echt tevreden!”

Roëlle P.

“Paar maanden geleden een jonge Peugeot 208 gekocht met heel weinig km.op de teller. Het is een eigenzinnige metgezel gebleken, die graag zijn eigen gang gaat. Hij heeft zijn nukjes, maar ach, wie niet. De contacten bij verkoop en aflevering (Sander) waren prima. Maar gelukkig kan ik ook nu nog vrij gemakkelijk langskomen en niets dan lof voor de werkplaats, receptie en anderen. Ik hoop dat verdere hobbeltjes uitblijven en anders kom ik gerust weer een heerlijk bakje koffie halen.😄”

L N.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008

Wat kost de Peugeot e-2008 2026 bij Haaima Citroën Peugeot Emmeloord?

Deze Peugeot e-2008 uit 2026 staat te koop voor € 39.300 bij Haaima Citroën Peugeot Emmeloord in Emmeloord. De kilometerstand bedraagt 5 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 5 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Haaima Citroën Peugeot Emmeloord in Emmeloord.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 773 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 39.300 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de Peugeot e-2008 2026 een elektrische auto?

Ja, deze Peugeot e-2008 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 39.300 bij Haaima Citroën Peugeot Emmeloord in Emmeloord.