Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsRenaultRenault Rafale

Renault Rafale (2025)

1.2 E-Tech 4x4 plug-in hybrid 300Pk esprit Alpine

€ 45.940
ⓘ Prijsopbouw
Netto €37.967·BTW €7.973·Rest-BPM €224
Totaal incl. BTW: €45.940

Nieuwprijs 54.899 16% lager (€8.959 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd✓ APK tot feb 2029Label A
Netto €37.967·BTW €7.973·Rest-BPM €224
Totaal incl. BTW: €45.940
  • 2025
  • 16.951 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
  • Suv
  • BLUE RRK + BLACK GNE (BIYXR)
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Mossel Renault Gorinchem
  • Prijs getoetstVergeleken met 142 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Rafale 1.2 E-Tech 4x4 plug-in hybrid 300Pk esprit Alpine uit 2025, 147 pk, 0–100 km/u in 6,4 s, 105 km elektrische actieradius, tellerstand 16.951 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 12 februari 2029.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
16.951 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
BLUE RRK + BLACK GNE (BIYXR)

Motor & prestaties

Vermogen
147 pk (108 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Acceleratie (0-100 km/u)
6.4 s
Koppel
230 Nm
Topsnelheid
175 km/h
Tankinhoud
55 l

Elektrisch

Accucapaciteit
22 kWh
Elektrische actieradius
105 km
Laadvermogen (AC)
7,4 kW

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
14 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6d-TEMP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.909 kg
Bekleding
Kunstleer

Historie & RDW

1e toelating
12 februari 2025
1e tenaamstelling NL
13 januari 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
12 februari 2029
Tellerstandoordeel
Geen oordeel

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 54.899
BPM
€ 380
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 142 vergelijkbare Renault Rafale occasions

10% onder marktprijs
€ 44.485
Laag
€ 50.935
Mediaan
€ 55.728
Hoog

Deze auto staat op € 45.940 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €701/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

701/mnd

Bijtelling netto

372/mnd

Totaal

1.073/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Apple Carplay/Android Auto
  • airco (automatisch)
  • elektrisch verwarmbare voorstoelen (HTS02)
  • navigatiesysteem
  • kunstlederen/alcantara bekleding
  • lichtmetalen velgen 20" 'Castellet'
  • cruise control adaptief
  • stuur verstelbaar
  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • sfeerverlichting
  • Anti Blokkeer Systeem
  • binnenspiegel automatisch dimmend

Omschrijving

Welkom bij Van Mossel Renault Gorinchem! Vraag nu geheel vrijblijvend uw inruilvoorstel aan of plan een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw voorkeur. Onze verkoopadviseurs staan u graag te woord, zowel online als telefonisch, en verwelkomen u graag in onze showrooms. De lijst met beschikbare opties is met uiterste zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is, of dat er een beschreven optie niet aanwezig is. Wij raden aan om opties die van invloed kunnen zijn op uw aankoopbeslissing te controleren voordat u tot aankoop overgaat. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de optielijst. Met vriendelijke groet, Het verkoopteam van Mossel Renault Gorinchem Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.* Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten. Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Rafale

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Mossel Renault Gorinchem
  • Prijs getoetstVergeleken met 142 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Van Mossel Renault Gorinchem

Edisonweg 7

4207 HE Gorinchem

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
491 reviews · Van Mossel Renault Gorinchem, Gorinchem
Bij het uitkiezen van onze nieuwe auto goed en kundig geholpen door Julian. Door de oorspronkelijke afleverdatum ging helaas een streep vanwege een terugroepactie. Gelukkig konden we tijdelijk gebruik maken van een andere auto en zaten we niet lang zonder auto. Ondanks dat er het een en ander niet helemaal juist verliep, toch een goed gevoel bij onze nieuwe Bigster en garage van Mossel in Gchem.

fam. V.

Met pech stil komen te staan, maar we werden direct geholpen zonder afspraak en het probleem werd opgelost door een vriendelijke en kundige monteur. Erg prettige ervaring!

Pia

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
491 reviews · Van Mossel Renault Gorinchem, Gorinchem
Bij het uitkiezen van onze nieuwe auto goed en kundig geholpen door Julian. Door de oorspronkelijke afleverdatum ging helaas een streep vanwege een terugroepactie. Gelukkig konden we tijdelijk gebruik maken van een andere auto en zaten we niet lang zonder auto. Ondanks dat er het een en ander niet helemaal juist verliep, toch een goed gevoel bij onze nieuwe Bigster en garage van Mossel in Gchem.

fam. V.

Met pech stil komen te staan, maar we werden direct geholpen zonder afspraak en het probleem werd opgelost door een vriendelijke en kundige monteur. Erg prettige ervaring!

Pia

Veelgestelde vragen over deze Renault Rafale

Wat kost de Renault Rafale 2025 bij Van Mossel Renault Gorinchem?

Deze Renault Rafale uit 2025 staat te koop voor € 45.940 bij Van Mossel Renault Gorinchem in Gorinchem. De kilometerstand bedraagt 16.951 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Rafale uit 2025?

Dit exemplaar heeft 16.951 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automaat versnellingsbak bij Van Mossel Renault Gorinchem in Gorinchem.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Rafale?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Rafale € 974 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 45.940 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.