“Hier mijn eerste autootje gehaald. De beste meneer wou ook met mij meekijken naar een verzekering. Alles goed geregeld en een prachtig mooi autootje om in te rijden. Kort gezegd: snel en een fijne betrouwbare service”
Nelly M.
1.2-16V Authentique Airco Isofix Nap
Renault Twingo 1.2-16V Authentique Airco Isofix Nap uit 2007, 76 pk, 0–100 km/u in 12 s, tellerstand 303.059 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 4 december 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Renault Twingo is van het bouwjaar 2007. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Renault Twingo voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Ook isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Renault Twingo als zich een noodsituatie voordoet. Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?