Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsSaabSaab 9-5

Saab 9-5 (2000)

2.3 TURBO AERO / TROLL / HIRSCH / GEREVISEERD / AUTOMAAT

€ 12.940
✈ Geïmporteerd✓ APK tot okt 2026
  • 2000
  • 299.562 km
  • LPG
  • Automaat
  • Stationwagon
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGrouwstra Auto's Deventer
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Saab 9-5 2.3 TURBO AERO / TROLL / HIRSCH / GEREVISEERD / AUTOMAAT uit 2000, 230 pk, 0–100 km/u in 8,5 s, tellerstand 299.562 km, lpg, automaat. APK geldig tot 6 oktober 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2000
Kilometerstand
299.562 km
Brandstof
LPG
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
230 pk (169 kW)
Cilinderinhoud
2290 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
8.5 s

Uitvoering & afwerking

Zitplaatsen
5
Massa
1.682 kg

Historie & RDW

1e toelating
20 juli 2000
1e tenaamstelling NL
13 mei 2016
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
6 oktober 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
30 maart 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 14.415
BTW/Marge
Marge

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €239/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

239/mnd

Totaal

239/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • 100% Dealeronderhouden
  • ABS
  • Airbag Bestuurder
  • Airbag Passagier
  • Airbag, zijdelings voor 2x
  • Airconditioning, automatisch
  • APK bij aflevering
  • ASR Anti doorslip regeling
  • Bekerhouder achter
  • Bekerhouder voor
  • Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
  • Boordcomputer

Omschrijving

Dit is geen gewone Saab 9-5 Aero. Dit is een Saab 9-5 2.3 Turbo Aero Hirsch Troll – een uitvoering die je zelden tegenkomt en die onder kenners bekend staat als één van de meest bijzondere en doorontwikkelde Saab-modellen ooit. De benaming Troll verwijst naar de ultieme fabrieksdoorontwikkeling van de 9-5 Aero: krachtiger, verfijnder en gebouwd voor liefhebbers die nét dat beetje extra zoeken. In combinatie met Hirsch Performance, de officiële Saab-tuner uit Zwitserland, betekent dit een perfect uitgebalanceerde upgrade op het gebied van vermogen, rijgedrag en betrouwbaarheid. Geen standaard tuning, maar een hoogwaardige optimalisatie zoals Saab het zelf bedoeld heeft. Wat deze specifieke auto écht onderscheidt, is de staat waarin hij verkeert. Wij hebben namelijk ruim €20.000 aan werkplaatsfacturen bij deze Saab, volledig uitgevoerd in onze eigen werkplaats door onze eigen Saab-specialisten. Alles wat nodig was om deze auto technisch in topconditie te brengen, is gedaan – met kennis, precisie en passie voor het merk. Daarnaast is deze Saab uitgerust met een LPG-installatie, waardoor u niet alleen geniet van indrukwekkende prestaties, maar ook van relatief lage brandstofkosten. Een unieke combinatie van kracht en efficiëntie. Kortom: een uitzonderlijk zeldzame Saab, met een indrukwekkende historie, aantoonbaar onderhoud en klaar voor vele zorgeloze kilometers. Voor de echte liefhebber een kans die niet vaak voorbij komt.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Saab 9-5

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGrouwstra Auto's Deventer
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Grouwstra Auto's

Maagdenburgstraat 1

7421 ZA Deventer

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
82 reviews · Grouwstra Auto's, Deventer
Onlangs heb ik mijn Audi A1 gekocht bij Autobedrijf Grouwstra en ik ben ontzettend tevreden. De auto ziet er echt top uit en rijdt perfect, precies wat ik zocht! Daarnaast wil ik ook het personeel complimenteren. Iedereen was super vriendelijk, behulpzaam en nam de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Ik voelde me echt goed geholpen en welkom. Al met al een hele fijne ervaring en zeker een aanrader als je op zoek bent naar een betrouwbare auto en goede service!

Charmain K.

Super service and lek maar geweldig hoe snel en hoe vriendelijk we werden geholpen. En log lekkere koffie ook.

Sebastiaan P.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
82 reviews · Grouwstra Auto's, Deventer
Onlangs heb ik mijn Audi A1 gekocht bij Autobedrijf Grouwstra en ik ben ontzettend tevreden. De auto ziet er echt top uit en rijdt perfect, precies wat ik zocht! Daarnaast wil ik ook het personeel complimenteren. Iedereen was super vriendelijk, behulpzaam en nam de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Ik voelde me echt goed geholpen en welkom. Al met al een hele fijne ervaring en zeker een aanrader als je op zoek bent naar een betrouwbare auto en goede service!

Charmain K.

Super service and lek maar geweldig hoe snel en hoe vriendelijk we werden geholpen. En log lekkere koffie ook.

Sebastiaan P.

Veelgestelde vragen over deze Saab 9-5

Wat kost de Saab 9-5 2000 bij Grouwstra Auto's?

Deze Saab 9-5 uit 2000 staat te koop voor € 12.940 bij Grouwstra Auto's in Deventer. De kilometerstand bedraagt 299.562 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Saab 9-5 uit 2000?

Dit exemplaar heeft 299.562 km op de teller en is aangeboden als lpg met automaat versnellingsbak bij Grouwstra Auto's in Deventer.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Saab 9-5?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Saab 9-5 € 274 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 12.940 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.