Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›SEAT›SEAT Arosa

SEAT Arosa (2000)

1.4i Stella

€ 1.450

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ APK tot jun 2027
  • 2000
  • 176.950 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Hatchback
  • Zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutorecycling Joure
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

SEAT Arosa 1.4i Stella uit 2000, 60 pk, 0–100 km/u in 16,2 s, tellerstand 176.950 km, benzine, automaat. APK geldig tot 2 juni 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2000
Kilometerstand
176.950 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
60 pk (44 kW)
Cilinderinhoud
1390 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
4
Acceleratie (0-100 km/u)
16.2 s
Topsnelheid
155 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Afmetingen

Lengte
3.540 mm
Breedte
1.640 mm
Hoogte
1.460 mm
Wielbasis
2.320 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7,4 l/100km
CO₂-uitstoot
178 g/km
Emissieklasse
Euro 2

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
911 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.390 kg
Max. trekgewicht geremd
800 kg
Max. trekgewicht ongeremd
450 kg
Laadvermogen
479 kg

Historie & RDW

1e toelating
19 augustus 2000
APK geldig tot
2 juni 2027
Aangeboden op
20 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Bijtellingspercentage
25%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze SEAT Arosa

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
  • ✓Hoofdsteunen achter
  • ✓Hoofdsteunen voor
  • ✓Stuurbekrachtiging
  • ✓Stuur verstelbaar
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Getint glas
  • ✓Startblokkering

Omschrijving

Wij zijn al meer dan 30 jaar lang een RDW-erkend autobedrijf en proberen zo veel mogelijk auto's in te kopen waarbij we een NAP (Nationale Auto Pas) kunnen toevoegen. Hierdoor kunnen we eerlijk en transparant zijn over de kilometerstand. Bent u geïnteresseerd in deze auto en bent u benieuwd naar de mogelijkheden? Wij staan u altijd graag te woord om u meer informatie te geven en om eventueel de mogelijkheden door te nemen mbt eventuele inruil van uw oude auto. U bent ook altijd van harte welkom op ons bedrijf om de auto te komen bekijken en om vrijblijvend een (uitgebreide) proefrit te komen maken. Neem daarvoor gerust contact met ons op, dat kan op de volgende manieren; Telefonisch: 0513-416484 Of via de mail; info@autorecyclingjoure.nl Auto Outlet Joure Firmawei 8 8501 XL Joure (Friesland) info@autorecyclingjoure.nl Ma-vr: 8.00-17:30 uur Za: 9.00-13.00 uur

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze SEAT Arosa

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutorecycling Joure
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autorecycling Joure

Firmawei 8

8501XL Joure

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
135 reviews · Autorecycling Joure, Joure
“Nadat G.A.O.S. in Emmeloord is gestopt alweer een aantal jaar is Auto Recycling Joure mijn 1e keuze voor gebruikte autoonderdelen. Zeer goede prijs kwaliteit verhouding en altijd de juiste onderdelen! Echt een aanrader.”

Rick T.

“Wou van mijn auto af en kon niet meer ermee rijden. , Goede communicatie en afspraken nagekomen. Ook bij bedrijf vriendelijk te woord gestaan. Auto was snel opgehaald. Topbedrijf”

Remco B.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
135 reviews · Autorecycling Joure, Joure
“Nadat G.A.O.S. in Emmeloord is gestopt alweer een aantal jaar is Auto Recycling Joure mijn 1e keuze voor gebruikte autoonderdelen. Zeer goede prijs kwaliteit verhouding en altijd de juiste onderdelen! Echt een aanrader.”

Rick T.

“Wou van mijn auto af en kon niet meer ermee rijden. , Goede communicatie en afspraken nagekomen. Ook bij bedrijf vriendelijk te woord gestaan. Auto was snel opgehaald. Topbedrijf”

Remco B.

Veelgestelde vragen over deze SEAT Arosa

Wat kost de SEAT Arosa 2000 bij Autorecycling Joure?

Deze SEAT Arosa uit 2000 staat te koop voor € 1.450 bij Autorecycling Joure in Joure. De kilometerstand bedraagt 176.950 km.

Hoeveel kilometer heeft deze SEAT Arosa uit 2000?

Dit exemplaar heeft 176.950 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Autorecycling Joure in Joure.