“Mooi bedrijf met eerlijke mensen. Ik breng er altijd met veel vertrouwen mijn auto naar toe voor beurten en apk. Ook als ik autopech heb of iets dergelijks ben ik hier altijd erg goed geholpen. Tot de volgende keer!”
casper
1.4 EcoTSI FR Connect 150 PK Nieuwe distr.riem en waterpomp Af. Trekhaak / Airco / Camera / PDC / Stoelverw.
Nieuwprijs €22.030 — 53% lager (€11.580 besparing t.o.v. nieuw)
SEAT Ibiza 1.4 EcoTSI FR Connect 150 PK Nieuwe distr.riem en waterpomp Af. Trekhaak / Airco / Camera / PDC / Stoelverw. uit 2017, 150 pk, tellerstand 233.975 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 1 mei 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 147 vergelijkbare SEAT Ibiza occasions
Deze auto staat op € 10.450 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €222/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld APK: Nieuwe APK bij aflevering BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja Fabrikant: Garage Lammerts Hatertseweg 160 6533AT NIJMEGEN, NL 0243550444 http://www.autobedrijflammerts.nl info@autobedrijflammerts.nl Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze SEAT Ibiza. Het is een auto uit 2017. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De stoelverwarming maakt het interieur snel behaaglijk op koude dagen. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord. Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. In deze Ibiza vindt u niet alleen schakelaars op het stuur om het navigatiesysteem te bedienen en het cd-wisselaar met DAB-ontvangst, maar er is ook spraakbediening. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Extra opties op deze auto zijn: buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. Zoals u mag verwachten van deze SEAT Ibiza is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg. Deze auto wordt geleverd met Bovag Garantie en u kunt er dan ook verzekerd van zijn dat hij grondig is gecontroleerd. Het aanschaffen van een nieuwe auto kan voor veel mensen een hele opgave zijn. Autobedrijf Lammerts heeft al ruim 70 jaar