Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Volvo›Volvo C70

Volvo C70 (2006)

Convertible 2.5 T5 Summum Clima

€ 5.750

Nieuwprijs €68.964 — 92% lager (€63.214 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 123/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch⚠ APK verlopen (jul 2026)
  • 2006
  • 255.111 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Cabriolet
  • blauw

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBreider Automotive Hardenberg
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Volvo C70 Convertible 2.5 T5 Summum Clima uit 2006, 222 pk, tellerstand 255.111 km, benzine, automaat. APK geldig tot 22 juli 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2006
Kilometerstand
255.111 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
blauw

Motor & prestaties

Vermogen
222 pk (163 kW)
Cilinderinhoud
2521 cc
Aantal cilinders
5
Aantal versnellingen
5
Topsnelheid
235 km/h

Afmetingen

Lengte
4.580 mm
Breedte
1.850 mm
Hoogte
1.410 mm
Wielbasis
2.640 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
9,8 l/100km
CO₂-uitstoot
234 g/km
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
4
Massa
1.626 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.100 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Bruin

Historie & RDW

1e toelating
10 oktober 2006
1e tenaamstelling NL
10 oktober 2006
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
22 juli 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
6 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 68.964
BPM
€ 18.006
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Volvo C70

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Volvo C70

Indicatief € 123 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 5.750 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 187
  • 48 mnd · € 147
  • 60 mnd · € 123
  • 72 mnd · € 108

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Regensensor
  • ✓electronic climate control
  • ✓Automatische dimmer binnenspiegel
  • ✓Park Assist achter
  • ✓Electrisch inklapbare buitenspiegels
  • ✓Mobility-Line
  • ✓stuur leder
  • ✓lendesteun(en) verstelbaar
  • ✓stuur multifunctioneel
  • ✓centrale vergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Cruise control
  • ✓Lederen interieur

Omschrijving

Je weet het wanneer je erin stapt, dit is een waanzinnige auto! een hoge kwaliteit van afwerking, super gebruikte materialen en over de rijeigenschappen nog niet gesproken... Deze Volvo C70 Cabriolet met 220 PK T5 motor is helemaal top uitgerust! Het belangrijkste van de auto wil ik graag genoemd hebben, en dat zijn de rijeigenschappen! Werkelijk fantastisch hoe de combinatie van de 220 pk motor samen met het uitgebalanceerde onderstel van de Volvo haar werk doet! Dit doet geen concurrent hem na. Strak zonder het verlies van comfort, sportief zonder onaangenaam hard onderstel, de perfecte balans als je het mij vraagt. Het cabriodak is even mooi als ingenieus... van sportieve coupe naar schitterende cabriolet in luttele seconden! Het stalen dak zorgt ervoor dat deze Volvo zowel in de zomer ( open ) als in de wintermaanden ( dicht ) de goede keus is! Zoals gezegd is deze C70 voorzien van de fijnste opties uit deze tijd. Zo is deze Volvo voorzien van een met leder bekleedde stoelen, Verwarmbare voorstoelen , Climate Control ( volautomatische airconditioning ), 17" Lichtmetalen velgen en zo verder! Een waanzinnig mooi uitgeruste, en met smaak uitgekozen combinatie! Deze Summum uitvoering is absoluut voorzien van alle luxe en gemak. De APK keuring is nieuw en ook de onderhoudsbeurt is net uitgevoerd . Zo staat deze auto weer helemaal klaar voor de volgende fijne & comfortabele kilometers open of dicht! Dit is ook het beeld wanneer je een rondje om de auto loopt, hier staat een nette auto! . Enkele plekjes op het portier van de auto waar de blanke lak toslaat verraad de afgelopen jaren ervaring.. kan geen kwaad.. maar het zit er wel Mocht u vragen hebben over deze geweldige C70, of mag ik u een indicatie geven van de inruilprijs van uw huidige auto? Ik ben bereikbaar op mijn GSM nummer 06 1542 9461 of via mijn email adres Ik kijk uit naar uw reactie... Met vriendelijke groet, Jan Breider

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Volvo C70

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBreider Automotive Hardenberg
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Breider Automotive

Maalstoel 1

7773 NN Hardenberg

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
80 reviews · Breider Automotive, Hardenberg
“Een hele mooie Opel grandland x gekocht bij Jan Goede service en afhandeling bij breider automotive”

Rene

“Vorige maand een mini cooper bij Jan gekocht, heel erg fijn geholpen door hem. Zeer tevreden, hier kunnen een hoop van leren! We rijden liever een stukje verder om bij Jan een auto te kopen, zeker een aanrader!”

July M.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
80 reviews · Breider Automotive, Hardenberg
“Een hele mooie Opel grandland x gekocht bij Jan Goede service en afhandeling bij breider automotive”

Rene

“Vorige maand een mini cooper bij Jan gekocht, heel erg fijn geholpen door hem. Zeer tevreden, hier kunnen een hoop van leren! We rijden liever een stukje verder om bij Jan een auto te kopen, zeker een aanrader!”

July M.

Veelgestelde vragen over deze Volvo C70

Wat kost de Volvo C70 2006 bij Breider Automotive?

Deze Volvo C70 uit 2006 staat te koop voor € 5.750 bij Breider Automotive in Hardenberg. De kilometerstand bedraagt 255.111 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Volvo C70 uit 2006?

Dit exemplaar heeft 255.111 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Breider Automotive in Hardenberg.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Volvo C70?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Volvo C70 € 123 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 5.750 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →