Auto Nabuurs
GeverifieerdAuto Nabuurs is een geverifieerd autobedrijf in Cuijk, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Peugeot, Volvo, Mercedes-Benz en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.4 op 5, op basis van 119 Google reviews. Op autokopen.nl staan 67 occasions van Auto Nabuurs.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (67 occasions)
Pagina 1 van 3 · 67 occasions beschikbaar
Google reviews over Auto Nabuurs
- Roy Kleissen
Vandaag eindelijk mij nieuwe Insignia mogen ophalen bij Nabuurs. Vanaf het begin zeer goed en vriendelijk geholpen door Jasper. 👍🏻
- Wilbert Kuppen
Voor een slechte service, leugens en onnodig hoge rekeningen, moet je hier zijn. Mijn Peugeot e208 (2021) en 55.000 km op de teller heeft ruim vier dagen bij Nabuurs in Cuijk gestaan voor een aircostoring. Er is aantoonbaar dagenlang niets mee gedaan, terwijl er aan de telefoon gladde praatjes werden verkocht over storingen en tickets. Toen ze eindelijk keken, kwamen ze met een absurd rampscenario: de auto moest weken later voor drie dagen terugkomen waarbij hoogspanningskabels en het complete accupakket los moesten voor verder onderzoek. Kosten? "Dat zien we later wel, maar wij betalen het niet." Wel mocht ik direct € 339,97 aftikken voor slechts één luchtfilter en wat ruitenvloeistof. De airco deed natuurlijk nog steeds niets en mijn externe auto-aircospecialist werd neerbuigend weggezet als "iemand zonder verstand van Peugeot". De realiteit? Diezelfde auto-aircospecialist heeft het probleem vervolgens binnen een mum van tijd opgelost. Het bleek een simpele elektronische magneetklep van nog geen € 100,- te zijn. Autobedrijf Nabuurs Cuijk is de titel 'Peugeot dealer' niet waardig. Schandelijk en zeer onprofessioneel. Ik kom hier nooit meer terug. Update 08-07-2026: Wat een onjuiste reactie van Team Nabuurs. Het woord 'garantie' is nooit door jullie genoemd; op mijn vraag wie de kosten van het driedaagse rampscenario ging dragen, was het antwoord resoluut: "Wij betalen het in ieder geval niet." Ook de onderhoudskosten zijn vooraf nooit besproken, maar daar gaat het in deze kwestie ook niet over. Voor de klacht van de airco, hebben jullie in 4 dagen tijd alléén een systeem uitgelezen en een ticket aangemaakt; er heeft geen vakman naar gekeken of over nagedacht. De lokale airco-specialist – door jullie weggezet als onkundig – loste het probleem wél direct op voor een paar centen én met echte vakkennis. Schandelijk dat jullie de feiten zo verdraaien en mij € 339,97 laten aftikken voor een luchtfilter en wat ruitenvloeistof. Die ouderwetse garage op de hoek heeft toch echt mijn voorkeur boven jullie glazen dealer paleis.
- Andre Degen
Een hele mooie Bmw 320 gekocht. Heel netjes geholpen tijdens de aankoop. Jasper is een hele fijne eerlijke verkoper. Ik ben een zeer tevreden klant. Alsnog bedankt.
- Inge Zegwaard
Vandaag onze Black Beast Volvo XC60 polestar T8 opgehaald! 2 weken geleden super geholpen bij de aankoop en inruil van onze auto toen. Jasper heeft duidelijk verstand van auto’s en komt zijn afspraken na, fijn bedrijf, top!!!
- Norma Textor
Wat een toppers! We waren nog geen 30 km onderweg naar Frankrijk in de auto van mijn moeder toen we een storing kregen. We waren 10 minuten van de garage, meteen gebeld en ze zeiden dat ze hem wel even konden uitlezen, maar eigenlijk geen tijd hadden voor een reparatie of vervanging van onderdelen. En toch is het ze gelukt! Eén uur later konden we weer op weg naar het zuiden. Wat ontzettend fijn! Anders was het een gevalletje ANWB, weggesleept worden en dan nog ergens een leen auto vandaan halen… Dankjewel voor de geweldige service!























