Autobedrijf van Oorschot
GeverifieerdAutobedrijf van Oorschot is een geverifieerd autobedrijf in Liempde, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Volkswagen, Peugeot, Toyota. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.3 op 5, op basis van 73 Google reviews. Op autokopen.nl staan 70 occasions van Autobedrijf van Oorschot.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (70 occasions)
Pagina 1 van 3 · 70 occasions beschikbaar
Google reviews over Autobedrijf van Oorschot
- E'Tyshra Vugts
Vorige maand mijn Kia Picanto hier gekocht, super service, erg vriendelijke mensen en niks was teveel gevraagd. Airconditioning was kapot en deze hebben ze meteen laten maken. Later kwam ik er achter dat de sleutel niet helemaal in orde was, telefonisch contact gehad en even langs geweest, ze hebben een nieuwe sleutel laten maken en alles werkt weer naar behoren! Super blij met mijn eerste autootje, en een geweldige ervaring bij dit bedrijf. Zeker ook voor een volgende auto!
- john verhallen
Gisteren onze witte Twingo opgehaald voor onze dochter Yenthe . Mooie auto voor een net bedrag alle afspraken nagekomen vriendelijk en behulpzame mensen we voelde ons er meteen thuis. Gr John
- Menno
Ooit eens een auto hier gekocht omdat het model precies de specs had die ik zocht. Leek allemaal goed, ook na een proefrit. Maar er bleek een hele historie achter deze auto te zitten. Was gestolen geweest en van Oorschot had deze via een veiling gekocht en te koop gezet. In gesprek gegaan maar er was niks met de verkoper te beginnen omdat de auto technisch in orde was. Daar leek het inderdaad ook op maar de verkoper had het eerlijke verhaal over de historie niet verteld. Had hij dat wel gedaan dan had ik de auto zeker niet gekocht. Mijn advies; let goed op wat je hier koopt. Het kan best goed gaan denk ik maar niet alleen afgaan op de techniek en de verkoper.
- refa fondse
Groot bedrijf, veel auto's, alleen helaas klopte de advertentie niet met de auto en bleek de auto na controle ook nog eens 14.000 km terug gedraaid te zijn. vooruit bleek een keer vervangen te zijn is niet gemeld, ook stond er schade vrij maar waren toch een paar deukjes, dus let op wat je koopt.
- Tonit Service 4
Laatst hier een AUDI A1 gekocht. Reed de eerste twee weken perfect maar helaas gaf hij plotseling storing op de ABS. We dachten dat het eerste de accu kon zijn. Deze werd zonder pardon vervangen (Was ook wel aan vervanging toe) Kreeg daarna weer dezelfde storing. Na uitlezen bleek dit probleem te zitten in de gasklep. Deze is vervangen met een gasklep die hij nog had liggen. Helaas gaf hij na reparatie weer de zelfde storing. Daarna had hij een nieuwe gasklep besteld en de auto werd zelfs netjes tot aan mijn deur afgeleverd met een nieuwe gasklep. Top service dit. Nu natuurlijk er vanuit gaan dat de storing niet meer terug komt.























