Autobedrijf Kooy
GeverifieerdAutobedrijf Kooy is een geverifieerd autobedrijf in Utrecht, Utrecht. Gespecialiseerd in Volkswagen, Škoda. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 323 Google reviews. Op autokopen.nl staan 56 occasions van Autobedrijf Kooy.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (56 occasions)
Pagina 1 van 3 · 56 occasions beschikbaar
Google reviews over Autobedrijf Kooy
- Marius Klop
Ik wil graag een ontzettend positieve review achterlaten voor de mensen die dit meer dan verdienen. Wat een geweldig bedrijf! Ik ben enorm dankbaar dat ik hier mijn auto heb kunnen kopen. Inmiddels rijd ik er alweer een maand met ontzettend veel plezier in. Voor de aflevering had ik nog een paar aandachtspuntjes. Daar werd heel netjes mee omgegaan en alles werd serieus bekeken en opgelost. Helaas ontstond er kort daarna een probleem met de radio, maar ook dat is snel, professioneel verholpen. Mark, nogmaals ontzettend bedankt, ook aan de rest van de familie. Jullie laten als familiebedrijf echt zien wat klantvriendelijkheid en service betekenen. Ga zo door! Ik kan jullie van harte aanbevelen. Een warme zonnige groet uit het zuiden van Europa
- Hans-Willem Van Kakerken
Garage Kooy is echt een betrouwbaar adres gebleken. Ik heb er juni-26 als particulier een VW Touran gekocht via marktplaats. Na levering bleken er een paar kleine dingetjes te zijn die ze echt keurig hebben opgelost. Ik zou er zo weer een auto kopen!
- Roel Smeding
Mooie wagen, goede afspraken gemaakt. De auto trok naar rechts bij 80km/h+. Zouden ze verhelpen bij aflevering. Al snel bleek van niet. Paar keer terug geweest en iedere keer "hadden ze het verholpen" maar nog steeds bij 80km/h of hoger trok de auto behoorlijk naar rechts. Zelfs nog met een monteur wezen rijden maar die kwam maar niet boven de 80 uit. Het werd helemaal lachwekkend toen meerdere mensen van het bedrijf zich ermee begonnen te bemoeien. 'Hij rijdt en dat is het belangrijkste'. Dan heb je net 17000 euro uitgegeven. Op het laatst begon de baas zich ermee te bemoeien. Auto reed zelfs perfect en werd zelfs een beetje kwaad dat ik maar bleef terugkomen....Daarna naar de dealer geweest. Heeft het euvel binnen 15 minuten gevonden. Binnen een half uur opgelost. Ik kom hier dus nooit meer, vervelende mensen.
- Pim Bazuin
In november 2025 hebben wij hier een heerlijk rijdende auto gekocht. In de showroom zijn wij goed geholpen bij de aankoop van onze eerste auto. Het aanbod sluit ook goed aan bij onze prijsklasse.
- Ellen Bouwhuis
Ik kocht onlangs hier mijn Yeti, en het was een hele fijne ervaring. Ik zocht specifiek een Yeti, en dit exemplaar bij Kooy was perfect. De service om de koop was ook erg fijn. Super vriendelijke mensen die de tijd voor al je vragen nemen. Er hangt een vertrouwelijke sfeer. Ze waren ook erg meedenkend rond het ophalen van de auto. De auto is perfect opgeleverd, erg netjes! Ik ben er enorm tevreden mee. Ik zou zeker nog eens terug komen voor een volgende koop!























