Autobedrijf Ouwerkerk
GeverifieerdAutobedrijf Ouwerkerk is een geverifieerd autobedrijf in Harmelen, Utrecht. Gespecialiseerd in Hyundai, Volkswagen. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.9 op 5, op basis van 68 Google reviews. Op autokopen.nl staan 25 occasions van Autobedrijf Ouwerkerk.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (25 occasions)
Pagina 1 van 2 · 25 occasions beschikbaar
Google reviews over Autobedrijf Ouwerkerk
- Jack Burgmeijer
Service.Service.Service. Een bedrijf waar je je nog klant voelt. In het voorjaar een prima Hyundai Tucson gekocht. We hadden onlangs wat storingen . Deze zijn snel en vakkundig opgelost binnen de Bovag garantie. We komen van buiten de regio. Vervangend vervoer was geen probleem.
- Brigitte
We zijn al heel veel jaren klant en altijd goed geholpen. Er zijn nooit onnodige en dure reparaties, en je weet precies waar je aan toe bent. Altijd snel en keurig, en duidelijke communicatie. Eerlijke prijzen voor inruil en aanschaf nieuwe of gebruike auto's. En dan ook nog altijd tijd voor een gezellig praatje:-).
- Christa Van Schaik
Mijn schoonvader is meer dan 25 jaar vaste klant geweest bij Ouwerkerk. Zijn laatste auto daar ook nog gekocht, altijd in de onderhoud gehad, dus ze kennen de auto. Na zijn herseninfarct mag hij niet meer rijden en willen ze de auto niet eens voor de handelsprijs terugnemen. Mijn schoonvader is zeer teleurgesteld in hen, denk je iets persoonlijks opgebouwd te hebben, blijkt het toch alleen om de centjes te gaan. Jammer
- Rick Michelle Veerman
Twee maanden geleden onze auto in geruild voor een andere. Wij zijn echt super aangenaam verrast over de eerlijke en goede service van deze garage, geen lange verhalen gewoon eerlijke nette prijs. Ook zijn wij goed geadviseerd om een bepaalde keuze die wij in gedachten hadden niet te maken en uiteindelijk hebben we een andere auto gekozen en dat is ons zeer goed bevallen. Wij zijn Zeer tevreden!!!
- rvskimi kimi
Overdonderd door de vriendelijkheid, en service laat ik daar eerst mee beginnen. Olie moest ververst worden, kom je terug is je auto gewassen, gestofzuigd. Vervolgens blijkt dat er geen leenauto in het leasecontract zit. Echter had men wel een leenauto voor mij. Einde van de dag kom ik de auto omwisselen. Dan denk je, nu moet je de kosten gaan betalen van de leenauto. Niets is minder waar. Meneer heeft u de auto afgetankt? En dat had ik. Dan is het goed zo. Echt top service. Ook dat mag wel eens gezegd worden. Super bedankt!!!!!! Met vriendelijke groeten, Rob van Sloten. Vw Up























