Autobedrijf van Boxtel
GeverifieerdAutobedrijf van Boxtel is een geverifieerd autobedrijf in Rijen, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Peugeot, Citroën, Ford en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 3.6 op 5, op basis van 92 Google reviews. Op autokopen.nl staan 16 occasions van Autobedrijf van Boxtel.
Openingstijden
- maandagGesloten
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (16 occasions)
16 occasions beschikbaar
Google reviews over Autobedrijf van Boxtel
- Jan Timmermans
Heb inmiddels mijn 2de auto van hier en binnenkort mijn derde. De verkoper is een man van woord en komt alles na wat je met hem bespreekt. Ik heb 1 x iets kleins aan de auto gehad en dit heeft hij per direct laten repareren Dit was na de aankoop dus topservice! Voor de aankoop krijg je genoeg gelegenheid om een proefrit te maken en te kijken of de auto je bevalt. Ook kreeg ik een behoorlijk bedrag terug voor de inruil , veel meer dan ik verwacht had. Koffie en een koekje tijdens de deal en ben weggegaan met een mooie auto en een glimlach. Kortom , mij ziet hij zeker terug. Jan Timmermans Tevreden koper en nysteryshopper voor diverse organisaties
- Kayleigh Derbyshire
Zojuist een Renault Megane gekocht. Met open armen ontvangen. Een hele gezellige meegaande en vriendelijke eigenaar. Gaf een enorm vertrouwd gevoel en vond het niet erg om uren de tijd uit te trekken om je de optimale service te bieden. Mocht ik nog een auto willen kom ik hier zeer zeker terug!!
- kevin de brouwer
Hier begin december een suzuki swift sport gekocht. In het begin een aardige man. Kreeg er wat mee krijg nu steeds meer gezeik en problemen met deze auto hij wilde er in het begin al niks vanaf doen omdat hij beweerde dat hij helemaal goed zou zijn. Nu wil ik hem verkopen maar niemand wil hem omdat hij schijnbaar schade blijk te hebben. Heb hem gemaild maar geen gehoor meer. Ik zeg hierbij koop hier geen auto want het is een grote oplichter hoop geld betaald waar ik hard voor gewerkt en gespaard heb
- Johan ten Wolde
Heb hier een Kia Ceed gekocht voor 1300, na een maand is de motor opgeblazen, direct na de koop ging motormanagement lampje branden, dit werd afgedaan met dat hoort bij een lpg auto. toen ik contact op nam om te kijken of er mensen met een hart werken krijg ik geen reactie. mijn advies koop hier niets
- instruktor
Eén ster is nog steeds te veel. Ik kocht hier een Ford Streetcar voor 1400 euro. Na 4 dagen ging de auto kapot. Ik bracht hem terug voor reparatie, wat drie maanden duurde. Uiteindelijk vertelden ze me dat de auto nog steeds kapot was en dat ze me een andere auto aanboden, maar dat ik 350 euro extra moest betalen. De tweede auto was niet zoveel waard. Ik eiste mijn geld terug, maar ze dreigden me met een hondenbeet. De eigenaar is een professionele oplichter. De hele zaak komt voor de rechter. Ik raad deze plek niet aan, tenzij je graag je geld verspilt.















