Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autohandel Snijders

Geverifieerd
Hubert van Doornelaan 41 · 6229 VJ Maastricht

Autohandel Snijders is een geverifieerd autobedrijf in Maastricht, Limburg. Gespecialiseerd in BMW, Audi, Dacia. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 3.3 op 5, op basis van 21 Google reviews. Op autokopen.nl staan 14 occasions van Autohandel Snijders.

3.3(21 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdagGesloten
  • zondagGesloten
Telefoon0622409900

Aanbod (14 occasions)

Alle merkenBMW6Audi3Dacia2Mercedes-Benz1MINI1Peugeot1
Alle brandstofBenzine7Diesel6LPG1

14 occasions beschikbaar

Google reviews over Autohandel Snijders

  • John Robben

    Prettig contact met de verkoper, snelle reactie, duidelijke informatie en foto's over de auto.

  • Юрий Крюков

    ACHTUNG! LÜGNER und BETRÜGER!!! Ich habe auf Mobile.de einen Opel von diesem Verkäufer gefunden. Er behauptete, die Schäden seien oberflächlich und das Auto sei fahrbereit! Ich zahlte einen Teil des Betrags per Banküberweisung an, doch als ich ankam und das Auto besichtigte, entdeckte ich zahlreiche weitere Schäden, die der Verkäufer verschwiegen hatte! Das waren gravierende Mängel! Ich wollte den Kauf abbrechen, aber der Verkäufer weigerte sich, mir mein Geld zurückzuerstatten! Ich war gezwungen, diesen Opel zu kaufen. Am schlimmsten ist jedoch, dass der Verkäufer eine Anzahlung von 800 € für den Export verlangte, die er angeblich zurückerstatten wollte – was sich als Lüge herausstellte! Jetzt reiche ich Klage ein! Haltet euch von diesem Lügner und Betrüger fern!

  • Γιωργος Μερμελας

    Blijf er ver vandaan, het zijn leugenaars en dieven. Ik was vanuit België naar hen toe gereisd om een ​​auto te kopen. De afspraak was dat ik de auto eerst bij een garage in de buurt zou laten controleren. Hij zei dat dat absoluut geen probleem was, maar toen ik daar aankwam en hem vertelde dat ik de auto wilde laten controleren, zei hij dat dat niet mocht. Dus ik heb 4 uur voor niets gereisd. Volstrekt onprofessioneel!

  • Sigi

    LET OP! Auto's worden na ongelukken gedemonteerd en vervolgens met schroeven vastgezet, zodat verkoper "Willie" kan zeggen: "Slechts kleine gebreken." Ervaar het zelf. Zodra je om je btw-teruggave vraagt, blijft hij je afwimpelen – hij geeft je je aanbetaling niet vrijwillig terug. Succes!

  • Adrian Nowak

    Ik raad deze verkoper niet aan. Je bent niet erg aardig. De foto's van de auto's zijn van slechte kwaliteit, waardoor je niet alle schade kunt zien. De verkoper verbergt de schade en wil er niet over praten. Hij blijft maar aandringen dat je naar de foto's kijkt. Ze maken de auto's zo klaar voor de foto's dat de schade niet zichtbaar is. Koop niet bij deze verkoper!

Veelgestelde vragen over Autohandel Snijders

Wat zijn de openingstijden van Autohandel Snijders?

De openingstijden van Autohandel Snijders: maandag: 10:00–17:00; dinsdag: 10:00–17:00; woensdag: 10:00–17:00; donderdag: 10:00–17:00; vrijdag: 10:00–17:00; zaterdag: Gesloten; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autohandel Snijders beoordeeld?

Autohandel Snijders heeft een gemiddelde beoordeling van 3.3 op 5, op basis van 21 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autohandel Snijders?

Autohandel Snijders heeft momenteel 14 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €6.950 tot €10.350.

Welke brandstoftypen biedt Autohandel Snijders aan?

In het aanbod van Autohandel Snijders zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Diesel, LPG.

Welke automerken verkoopt Autohandel Snijders?

Autohandel Snijders is gespecialiseerd in BMW, Audi, Dacia. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autohandel Snijders?

U kunt Autohandel Snijders bereiken via 0622409900. Meer informatie vindt u op asmaastricht.nl.