Autohuis Bouwsema
GeverifieerdAutohuis Bouwsema is een geverifieerd autobedrijf in Delfzijl, Groningen. Gespecialiseerd in Volvo. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.2 op 5, op basis van 59 Google reviews. Op autokopen.nl staan 16 occasions van Autohuis Bouwsema.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (16 occasions)
16 occasions beschikbaar
Google reviews over Autohuis Bouwsema
- Suzanne Van houtert
Goede service alles in overleg, kreeg een leenauto mee, smorgens gebracht en in de middag weer klaar, nieuwe apk en storingen er weer uit, en nog wat andere dingen vervangen, auto was gewassen .werd vriendelijk ontvangen een keurig bedrijf .ik kom zeker weer terug.
- M de Vries
Waardeloos bedrijf. Alles via afspraak, geen stap te hard lopen en iets extra's doen bestaat bij ze niet.
- jan groningen
Volvo met kapotte dynamo gehad en is maandag heen gebracht door poort en was woensdags al weer klaar ondanks de drukte die er was. Das top service wordt ook duidelijk en netjes gecommuniceerd door het bedrijf
- Jaap Boontjes
2 jaar geleden een nieuwe xc60 gekocht in Veendam. Na een half jaar trillingsproblemen bij het trekken van een aanhanger (tussen de 75-100 km per uur) en bij de aanschaf van winterwielen. Bij de winterwielen verschillende keren terug geweest maar waren niet goed te krijgen. Dealer had wielen bij de importeur gekocht maar moest zelf de problemen maar oplossen. Dit heeft een 3/4 jaar geduurd. Nieuwe banden waren weer niet goed. Uiteindelijk genoegen genomen met lagere velgen waarbij het probleem minder is. Probleem met het trekken van de aanhanger is na 10 keer testen nog steeds niet opgelost. Zelf moeten constateren dat de trekhaak veel hoger zit dan de EU norm toestaat. Zou aan de trailer liggen volgens de dealer. Inmiddels meer dan 10 aanhangers en trailers geprobeerd. Bij allen hetzelfde probleem. Ander mensen gesproken met ook een XC 60 met dezelfde problemen. Bouwsema heet door de importeur een test rapport laten maken. Geen inzage in gekregen. Alle communicatie is gericht op afschuiven en verloopt mondeling. Men wil niets op papier zetten. Inmiddels gestart met een juridische procedure. Samengevat blijkt garantie een wassen neus en is alles gericht op afschuiven. Verlang terug naar de ouderwetse volvo kwaliteit van vroeger (toen het nog niet chinees was). De huidige kwaliteit auto is voor veel lagere prijs te bij een zustermerk (ook Geely) te koop.
- K.G. Baak-Dijkman
Verkocht auto's aan mijn parkinson lijdende vader,(en aan wie nog meer???) zeker 3 dure volvo's en niet aan de bel trekken maar lekker verdienen















