Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autohuis Jacobs

Geverifieerd
Zilverhoek 10A · 4651 SP Steenbergen

Autohuis Jacobs is een geverifieerd autobedrijf in Steenbergen, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Peugeot. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 27 Google reviews. Op autokopen.nl staan 68 occasions van Autohuis Jacobs.

Merken:Peugeot
4.6(27 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0610708740

Aanbod (68 occasions)

Alle merkenPeugeot8Renault6Volkswagen6Citroën5Mercedes-Benz5Opel5Ford4Kia4Fiat3Mitsubishi3Nissan3Suzuki3Hyundai2Toyota2Alfa Romeo1Audi1Chevrolet1DFSK1DS1Mazda1SEAT1Škoda1Subaru1
Alle brandstofBenzine60Diesel6CNG1LPG1

Pagina 1 van 3 · 68 occasions beschikbaar

Google reviews over Autohuis Jacobs

  • Wendy Van De Winckel

    Enkele maanden blind een Ford K gekocht, blind kopen is altijd risico... maar niet hier, zelfs foto's gehad van nieuwe distributie riem die hij had beloofd. Nu door op t werk andere wagen beschikbaar te hebben, wou niemand onze oude Berlingo van 2008 nog. 1 wattsupp naar hem en ja hoor hij is hem komen ophalen. En met zijn prijs was ik ook nog tevreden. SUPER AUTOHUIS 💜

  • M.B. De Reus

    Een perfecte Ford focus 1.0 gekocht een half jaar geleden, en rijd nog steeds goed zonder problemen en goede service en vriendelijke verkoper.

  • bivemipir

    Autootje gekocht na 1 maand trillend stuur met remmen. Remschijven waren waarschijnlijk iets krom! Deze hebben ze afgedraaid en weer geïnstalleerd dat allemaal kostenloos! Top service !

  • Johan Rijnaarts

    Auto huis jacobs Warm welkom Leuke gesprekken En een mooie golf gekocht Uit 2009 en ziet er uit en rijd alsof die nieuw is Bedankt willem en geert Top wagen

  • Jac-benny Cok

    Ik zocht op korte termijn een nieuwe goede auto... en ik dacht ik kijk eens in mijn omgeving naar een bedrijf die open is... Ik kwam uit bij Autohuis Jacobs. Wat een vriendelijk ontvangst kreeg ik met een bakje koffie. Na een rondje gelopen te hebben samen met de eigenaar zelf( zeer vriendelijke man) en diverse opties bekeken kwamen we uit bij een keurige Opel Meriva. Ik hoefde hier niet lang over na te denken, want door open en eerlijk met elkaar te sparren over mijn wensen was de keuze snel gemaakt. Alle afhandeling zijn door zijn zoon keurig en professioneel gedaan en kon mijn auto Na 3 dagen ophalen met een nieuwe Apk en aflevering beurt!. Fijn dat eerlijkheid nog bestaat. Dank je wel voor de mooie auto. Groetjes Cok

Veelgestelde vragen over Autohuis Jacobs

Wat zijn de openingstijden van Autohuis Jacobs?

De openingstijden van Autohuis Jacobs: maandag: 10:00–17:00; dinsdag: 10:00–17:00; woensdag: 10:00–17:00; donderdag: 10:00–17:00; vrijdag: 10:00–17:00; zaterdag: 10:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autohuis Jacobs beoordeeld?

Autohuis Jacobs heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 27 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autohuis Jacobs?

Autohuis Jacobs heeft momenteel 68 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €1.450 tot €34.950.

Welke brandstoftypen biedt Autohuis Jacobs aan?

In het aanbod van Autohuis Jacobs zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Diesel, CNG, LPG.

Welke automerken verkoopt Autohuis Jacobs?

Autohuis Jacobs is gespecialiseerd in Peugeot. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autohuis Jacobs?

U kunt Autohuis Jacobs bereiken via 0610708740. Meer informatie vindt u op www.autohuisjacobs.nl.