Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autoservice Lekkerland

Geverifieerd
Planetenlaan 91 · 2957 SM Nieuw-Lekkerland

Autoservice Lekkerland is een geverifieerd autobedrijf in Nieuw-Lekkerland, Zuid-Holland. Gespecialiseerd in Volkswagen, Opel. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 89 Google reviews. Op autokopen.nl staan 24 occasions van Autoservice Lekkerland.

4.6(89 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0184681504

Aanbod (24 occasions)

Alle merkenVolkswagen7Opel6Škoda2Toyota2Peugeot2SEAT2Audi1BMW1Ford1
Alle brandstofBenzine17Diesel4Plug-in hybride3

24 occasions beschikbaar

Google reviews over Autoservice Lekkerland

  • Leon van Dijk

    Ik ben een tijd geleden langs geweest om een nieuwe achterveer te plaatsen. Ik merkte dat mijn auto aanliep als ik over een hobbel reed. Auto afgeleverd bij de garage, en na reparatie nog steeds last van dit probleem. Wat bleek, deze garage heeft een veels te dunne veer onder de auto geplaatst. Blijkt dus dat mijn auto zwaarder is i.v.m. mijn lpg tank. Dus ik als klant moest dit weten en zelf nog een keer betalen voor een extra veer. Ik ben zelf geen monteur en was het daar ook niet mee eens, dus daarom heb ik een automonteur met mij mee laten kijken (een kennis) en die heeft de garage na veel gezeur overgehaald dat ze de kosten op zich nemen van de 2e veer. Na het plaatsen van de 2e veer was het probleem nogmaals niet verholpen. Daarna ben ik niet meer terug geweest, service van niks.. het ergste is ook net een apk keuring gehad. Blijkt de linker veer ook gebroken te zijn, en al een tijdje want het roest zat op de breuk. Dat hadden ze als garage ook kunnen zien en melden. Update: ik ben gebeld door de garage en excuses gekregen. Ookal waren wij het niet eens over de linker veer. Ben ik wel te spreken over de meneer die mij belde. Daarom van 1 ster naar 3.

  • Monique van den Dool

    Wij hebben een jaar geleden hier een auto gekocht en er een jaar garantie bijgenomen. Ook beloofd de auto hier in onderhoud te houden. Echter zijn wij zeer teleurgesteld in dit bedrijf. Deze maand waren er meldingen zichtbaar in het dashboard wat snel nagekeken moest worden. Ze hadden hier pas over een week tijd voor om naar te kijken. Heel bijzonder dat wij zo lang voor iets wat toch wel spoed nodig had we hier zo lang op moeten wachten. Afijn wanneer de dag zover was en we heel de dag de auto kwijt waren kwam eruit dat er een sensor vervangen moest worden en dat die besteld moest worden. Dat zou weer een week gaan duren. Dus auto weer opgehaald. De volgende dag wil ik met de auto even naar de supermarkt, start de auto niet meer. Gebeld en deden erg moeilijk want het was erg druk, dus konden niets beloven. Mijn man had al doorgegeven volgens mij is het de accu, nee hoor dat kon echt niet. Om 16.30 kwamen ze dan toch thuis langs en bleek het wel degelijk de accu te zijn, bijzonder een dag nadat de auto bij jullie geweest is en dit niet gezien is!? De auto werd meegenomen en een accu zou besteld worden. Bij het ophalen van de auto en we moesten betalen is er €54,- extra gerekend voor het ophalen van de auto. Deze garage zit een paar honderd meter van ons huis vandaan. Wat is dit voor service als je een auto hebt gekocht daar en deze in onderhoud hebt en dit durft te rekenen!? We vinden dit absurd. 5 dagen erna was de sensor aan de beurt, deze is ‘s middags vervangen terwijl de auto ‘s ochtend al gebracht moest worden. Toen we werden gebeld dat de auto klaar was is mijn man naar de garage gegaan. Er was niemand, mijn man heeft 5 min staan wachten, na mijn man kwam er nog een klant. De eigenaar kwam uiteindelijk opdagen en sprak als eerste de man aan die als 2e binnen kwam, deze meneer had wat vragen en advies nodig. Samen waren hun in gesprek terwijl mijn man nog steeds stond te wachten. Op een gegeven moment onderbrak de eigenaar deze klant en zei ik help even deze klant. De eigenaar vroeg wat kan ik voor je doen, mijn man zei ik kom mijn auto ophalen. (We zijn samen al heel wat keren in de winkel geweest) o ik ga even kijken, pakte de factuur erbij en mijn man pinde de kosten en mijn man zei dat hij het bedrag fors was, ja dat ben je bij ons al gauw kwijt! Wat is dit voor antwoord? (Volgens google is dit veel minder) Daarna liep de eigenaar zonder iets te zeggen terug naar de andere klant. Mijn man had nog vragen maar had geen enkele kans. Ook is er niet 1 keer vervangend vervoer aangeboden. Wij zijn diep diep teleurgesteld in dit bedrijf.

  • anouk de jager

    Vanmiddag ben ik onderweg naar Nieuw-Lekkerland mijn kentekenplaat verloren. Gelukkig heb ik deze teruggevonden. Omdat ik toevallig vlak bij deze garage was, ben ik langsgegaan met de vraag of ze konden kijken of het kenteken weer bevestigd kon worden. Ik werd direct vriendelijk geholpen. Ze hebben een nieuwe kentekenplaathouder geplaatst en ervoor gezorgd dat mijn kenteken weer stevig vastzit. Ze waren behulpzaamheid en klantvriendelijkheid. Voor deze kleine reparatie hoefde ik niets af te rekenen. Geweldige service, nogmaals hartelijk dank!

  • Bb Verhoeven

    Zaterdag 2 mei 2026 proef gereden in volkswagen up ,tevens ook gekocht. Er word tijd voor je genomen,er word aandacht aan je besteed Hele goede service gehad en uiterst vriendelijk personeel en goede uitleg gehad . Ik heb een fijne ervaring gehad. Ik wens ze ook heel veel succes en ga vooral zo door en ik hoop dat er meer klanten jullie komen bezoeken .

  • Niels de Haan

    In mei 2025 hebben wij bij Autoservice Lekkerland een mooie blauwe Fiat 500C gekocht. Na zo’n 12.000 km rijdt hij nog steeds even goed. De service was perfect en onze verkoper was vriendelijk en transparant. Ontzettend mooie garage! Zeker een aanrader!

Veelgestelde vragen over Autoservice Lekkerland

Wat zijn de openingstijden van Autoservice Lekkerland?

De openingstijden van Autoservice Lekkerland: maandag: 08:00–18:00; dinsdag: 08:00–18:00; woensdag: 08:00–18:00; donderdag: 08:00–18:00; vrijdag: 08:00–21:00; zaterdag: 08:00–16:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autoservice Lekkerland beoordeeld?

Autoservice Lekkerland heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 89 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autoservice Lekkerland?

Autoservice Lekkerland heeft momenteel 24 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €7.445 tot €59.990.

Welke brandstoftypen biedt Autoservice Lekkerland aan?

In het aanbod van Autoservice Lekkerland zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Diesel, Plug-in hybride.

Welke automerken verkoopt Autoservice Lekkerland?

Autoservice Lekkerland is gespecialiseerd in Volkswagen, Opel. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autoservice Lekkerland?

U kunt Autoservice Lekkerland bereiken via 0184681504. Meer informatie vindt u op www.amega.nl.