Autoservice van Liere.
GeverifieerdAutoservice van Liere. is een geverifieerd autobedrijf in Middelburg, Zeeland. Gespecialiseerd in Volkswagen, Volvo. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.4 op 5, op basis van 110 Google reviews. Op autokopen.nl staan 25 occasions van Autoservice van Liere..
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Aanbod (25 occasions)
Pagina 1 van 2 · 25 occasions beschikbaar
Google reviews over Autoservice van Liere.
- Janneke Van den Dongen
Zeer tevreden over Auto Garage Van Liere. Het team werkt professioneel, denkt oplossingsgericht mee en neemt de tijd om passend en eerlijk advies te geven. De persoonlijke benadering en heldere communicatie zorgen voor vertrouwen. Een betrouwbare garage waar kwaliteit en service centraal staan. Zeker aan te bevelen. Eigenaar is ook zeer vriendelijk en betrouwbaar.
- Mohammad Alhomsi
Voor de APK-keuring kun je hier altijd snel terecht, vaak al de volgende dag of de dag erna. Mijn bedrijfswagen afgekeurd voor de APK vanwege een paar heel kleine punten: – Een beschadiging in de gordel die je alleen van heel dichtbij kunt zien. – Een kapot remlampje. Daarnaast werd gezegd dat de roetfilter en een verstuiver kapot zouden zijn. Gelukkig heeft een andere garage de auto daarna wél goedgekeurd, inclusief meting van de CO₂-waarden. Ik had gevraagd wat kost het als om te maken en dan keuren die man zegt wij hebben pas einde van de maand tijd en uw heeft maar twee weken tijd om te keuren. Dat vind ik niet zo prettig daardoor maar twee sterren.
- Ad Confurius
Was 2 weken telaat, voor het eerst, om een APK te regelen. En had de auto de andere dag nodig, maar zolang de wagen niet gekeurd was mocht er niet mee gereden worden, van Liere gebeld kon hem gelijk brengen, is goedgekeurd. Complimenten voor dit bedrijf.
- DeeJee K
Maar 1 keer ervaring met deze garage, maar dat was teleurstellend. Nadat auto niet wilde starten werd er via pechhulp een monteur van garage van Liere gestuurd. Monteur maakte niet duidelijk dat ze niet bij Pechhulp zijn aangesloten en alle kosten (inclusief voorrijkosten) direct afgerekend zou moeten worden. De monteur kon de auto weer opstarten met behulp van startkabels, en zei dat de auto mee moest komen voor verder onderzoek. In de garage heeft de monteur toen zonder overleg meteen de accu vervangen (a 200 EUR). Behalve de slechte communicatie, zou dit uiteindelijk prima zijn geweest. Ware het niet dat de volgende dag de auto weer niet wilde starten en bleek dat de accu helemaal het probleem niet was. Al met al dus veel tijd en geld kwijt geweest aan van Liere zonder enig resultaat. Ze weigerden de accu terug te nemen en kosten terug te betalen.
- Martijn Hoogesteger
Modern en informeel bedrijf, vriendelijk en kundig personeel. Ga zo door! Edit 2020 : Dit jaar weer voor APK en 2 nieuwe banden geweest, en alles volgens afspraak en op tijd in orde gemaakt. De banden type Vredestein Quatrac 5 waren incl de montage bijna 40 euro goedkoper dan de kwikfit!!! Helemaal top👌🏻























