Autoservice W van den Broek
GeverifieerdAutoservice W van den Broek is een geverifieerd autobedrijf in Veghel, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Audi, Volvo. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 83 Google reviews. Op autokopen.nl staan 12 occasions van Autoservice W van den Broek.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (12 occasions)
12 occasions beschikbaar
Google reviews over Autoservice W van den Broek
- Jowan Walters
Gisteren voor de eerste keer langsgeweest. Altijd bij een dealer mijn auto in het onderhoud gehad en nu de overstap gemaakt naar Bosch Car Service van de Broek. Totaal geen spijt van! Komen na wat ze afspreken. Hebben zelfs wat extra werkzaamheden verricht zonder dit door te belasten. Ik weet dat ze het al erg druk hebben maar wil je een goede plek voor het onderhoud van jouw auto, zou ik deze hier zeker onder brengen.
- Eric Bosch
Mooie VW ID.3 gekocht bij Wim. Fijne vent, eerlijk advies, goede prijs, geen poespas. Gebeld voor een proefrit, maar gaf aan de auto niet vast te kunnen houden. Achteraf op basis van vertrouwen heeft hij toch de auto gereserveerd. Gelukkig want er waren meer geïnteresseerden. Top actie! Ik kom er al jaren voor onderhoud en wordt er altijd goed geholpen. Ben dik tevreden over deze garage.
- Emma Henquet
Prima prijs/ kwaliteit voor kleine reparaties en onderhoud. Apk weer in the pocket!
- M S
Een hele mooie Volvo V60 gekocht. Deal snel gesloten + beurt en garantie, kan niet beter. Wim is een fijne verkoper.
- Sebastiaan T
Recent een occassion bij Van den Broek gekocht, een Hyundai Kona. Op internet zag ik 'm staan: niet teveel kilometers en een mooie uitvoering en kleur. En ook nog met de trekhaak die we graag wilden. Gebeld en met Wim gesproken. De Kona was jaren daar voor door hun geleverd en steeds daar in onderhoud geweest. Klonk goed, ook de garantie die geboden werd. Telefonisch tot een deal gekomen, inclusief inruil van onze oude diesel. De week daarop 'm opgehaald, eigenlijk ongezien dus! Maar hij stond te shinen in de showroom, keurig van binnen en buiten gepoetst. Wim nam de tijd voor ons. Na het papierwerk er mee naar huis gereden en dat reed super! Enige was dat de airco niet lekker koud werd. Contact gezocht met Wim en dat is top opgelost via een Bosch garage bij ons in de buurt. Wij gaan hopelijk nog lang plezier hebben van de Kona en ondertussen kunnen we Van den Broek van harte aanbevelen.











