Brabant Automotive
GeverifieerdBrabant Automotive is een geverifieerd autobedrijf in Groeningen, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Peugeot, Mazda. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 3.7 op 5, op basis van 18 Google reviews. Op autokopen.nl staan 2 occasions van Brabant Automotive.
Aanbod (2 occasions)
2 occasions beschikbaar
Google reviews over Brabant Automotive
- Gijsje N van Raalte
AANRADER: Goed, vriendelijk, duidelijk. DEZE GARAGE IS EEN AANRADER! Ik was laat, werd alsnog warm ontvangen. De tijd werd ruim voor ons genomen. Mijn auto was in de lagere prijsklasse. De auto was in goede staat rijklaar en netjes. En ik kreeg een goede prijs voor de auto die ik inruilde. Het fijnste aan deze ervaring: de eigenaar. Zowel naar ons als naar zijn personeel kwam hij erg oprecht, warmhartig en fijn over. Ik reed met een heel goed tevreden gevoel over de auto en de interactie weg. Ik kwam van ver, heb in totaal (incl file) 4 uur in de auto gezeten. In het vervolg zou ik hier zeker weer komen ondanks de afstand. Ze hadden de hond netjes voor ons in een apart kamertje gedaan, maar wij zijn gek op honden dus vonden het heel leuk toen hij erbij mocht zitten. In het kort: mijn beste ervaring ooit met een auto kopen.
- heidi van beek
Wij hadden autopech toen kwamen we bij deze garage terecht we zijn goed geholpen vriendelijke mensen goede service en inlevingsvermogen ik kreeg zelfs een flesje water voor de schrik echt een aanrader we waren snel weer op weg naar onze bestemming dank jullie wel gr heidi
- Gerard Raaimakers
Voordat we ruim een uur zouden rijden om naar een paar auto's te gaan kijken heb ik gebeld of de auto's er nog stonden en ze open waren. Dat was het geval, en er werd ons koffie beloofd. Die hebben we dus niet gekregen, en dat geeft meteen aan met wat voor bedrijf je zaken doet. Op basis van de advertenties op autoscout hebben we de reis naar Boxmeer gemaakt, maar als volgens het boekje in 8 jaar tijd slechts 10.000 km is gereden na de laatste beurt, en de auto er behoorlijk versleten bij staat, dan heb ik daar mijn twijfels over. Kortom, het vertrouwen wat ik had op basis van de advertenties op autoscout was heel snel verdwenen bij mijn bezoek aan de zaak.
- Paula Flierman
Super onvriendelijke en brutale man die er werkt! Ik heb al meerdere keren een pakket hier opgehaald en de mevrouw die er werkt is altijd aardig. Afgelopen week 2x een man gehad. De eerste keer zei hij chagrijnig, pak het pakket zelf even! Hij zit in een rolstoel en snap dat het lastig was, echter de toon waarop had vriendelijker gemogen. Nu sta ik vandaag binnen om 14.15 uur. Kan ik je helpen, vraagt hij? Nadat ik zeg dat ik een pakketje op kom halen, zegt hij dat ze gesloten zijn en houdt vervolgens zijn mond. Ik vraag voorzichtig of ik het pakketje niet mee kan nemen, nu ik toch al binnen sta? Neeee, dat kan niet en wijst een beetje naar zijn situatie in de rolstoel. Ik vraag, maar kan ik hem dan niet zelf pakken? (zoals een aantal dagen ervoor ook kon). NEE DAT KAN NIET, zegt hij. Ik wil naar buiten lopen en zeg tegelijkertijd, prima, dan kom ik een andere dag terug als het WEL kan. Dan krabbelt hij terug en zegt dat ik hem niet uit laat praten....heel onredelijk en chagrijnige man. Het is dat ik aankomende tijd nog wat pakketten daar gepland heb staan, maar daar zal het dan zeker ook bij blijven.
- Oessie El
Afgelopen augustus een Mercedes C klasse stationwagen bij Alexander I.v.m gezinsuitbreiding en deze bevalt ons zeer goed ! Alexander zeer nette man om zaken mee te doen, en goede nette auto’s en goede garantie ! De auto heeft hij zelf helemaal van Boxmeer naar Maassluis laten brengen wat een top service !! Zeker een bedrijf die ik iedereen kan aanraden ! Ik wil Alexander heel graag bedanken voor de goede service en fantastische auto !

