Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Broekhuis SEAT Haarlem

Geverifieerd
Leidsevaart 10 · 2013 HA Haarlem

Broekhuis SEAT Haarlem is een geverifieerd autobedrijf in Haarlem, Noord-Holland. Gespecialiseerd in SEAT. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 3.8 op 5, op basis van 518 Google reviews. Op autokopen.nl staan 2 occasions van Broekhuis SEAT Haarlem.

Merken:SEAT
3.8(518 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten

Aanbod (2 occasions)

Alle brandstofBenzine1Plug-in hybride1

2 occasions beschikbaar

Google reviews over Broekhuis SEAT Haarlem

  • Kim

    Ga nooit naar Broekhuis Haarlem! Voor uw reparatie of voor een onderhoudsbeurt of voor een APK, doe het niet want je wordt belazerd waar je bij staat. Ik heb mijn Volkswagen Golf hier gebracht voor een grote onderhoudsbeurt, waarvoor ik ruim €1100 heb betaald. Enkele dagen later ging het motorstoringslampje branden. Op mijn factuur staat dat ik 30.000 kilometer garantie heb en recht heb op pechhulp. Daarom nam ik contact op met de garage met het verzoek om de auto te laten controleren. Tot mijn verbazing kreeg ik direct te horen dat dit "niet hun probleem" was en dat ik opnieuw €50 moest betalen voor alleen een diagnose. Dat vind ik onacceptabel. Als er kort na een grote onderhoudsbeurt een storing optreedt, mag je op zijn minst verwachten dat de garage bereid is om zonder extra kosten te onderzoeken of er een verband is met de uitgevoerde werkzaamheden. Daarnaast vond ik de medewerkers aan de telefoon erg onvriendelijk en weinig behulpzaam. De combinatie van de hoge kosten, de gebrekkige service en de manier waarop ik ben behandeld, zorgt ervoor dat ik hier nooit meer terugkom. Kortom, ze zijn schreeuwend duur voor zero service in return!!!!

  • T S

    Spontaan de showroom binnen gelopen op een zaterdag middag. Er was 1 andere klant met een verkoper bezig. Er waren nog 4 verkopers, maar die waren uitsluitend met elkaar bezig in hun kantoortjes (en zo te horen vooral om de tijd te doden), en deden heel erg hun best om niet naar de showroom te kijken. Na een minuut of 10 maar weg gegaan, want als dit het niveau van service bij Broekhuis is, ben ik blij dat ik daar nu al meteen achter ben.

  • Inge van der Velden

    Super service. Op goed geluk langs gereden omdat ik hoofdsteun niet verwijderd kreeg van de bestuurdersstoel. Dat lijkt simpel maar werkt met verstopte knop onder rugleuning en vergt kracht. Ondanks drukte hebben ze me tussendoor geholpen. Dank!

  • J

    Mijn ervaring met Broekhuis begon helaas erg moeizaam. Na een lekke band duurde het anderhalf uur om te constateren dat de band vervangen moest worden, gevolgd door een periode van anderhalve week waarin de communicatie over de nieuwe band volledig stilviel. Toen ik uiteindelijk langskwam voor de montage, moest ik ondanks toezeggingen opnieuw een vol uur wachten op het wisselen van één enkel wiel. Ook de bandenspanningssensor was na vertrek niet gereset. Echter: de manier waarop Broekhuis dit achteraf heeft opgepakt, verdient een compliment. Nadat ik mijn onvrede kenbaar maakte, hebben ze direct hun excuses aangeboden en eerlijk toegegeven dat er fouten zijn gemaakt in het interne proces en de communicatie. Ze hebben de benodigde stappen ondernomen om dit recht te zetten en gaven aan deze situatie te gebruiken als leerproces om hun service in de toekomst weer naar het juiste niveau te tillen. Hoewel het verloop van de reparatie niet was wat ik ervan verwachtte, waardeer ik de eerlijkheid en de proactieve houding om het alsnog goed op te lossen. Iedereen maakt fouten, maar het gaat erom hoe je ze herstelt, en dat heeft Broekhuis netjes gedaan.

  • Marcel Out

    Goede ervaring met het maken van een proefrit met de Skoda Enyaq. We werden heel vriendelijk geholpen en al onze vragen werden beantwoord.

Veelgestelde vragen over Broekhuis SEAT Haarlem

Wat zijn de openingstijden van Broekhuis SEAT Haarlem?

De openingstijden van Broekhuis SEAT Haarlem: maandag: 08:00–18:00; dinsdag: 08:00–18:00; woensdag: 08:00–18:00; donderdag: 08:00–18:00; vrijdag: 08:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Broekhuis SEAT Haarlem beoordeeld?

Broekhuis SEAT Haarlem heeft een gemiddelde beoordeling van 3.8 op 5, op basis van 518 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Broekhuis SEAT Haarlem?

Broekhuis SEAT Haarlem heeft momenteel 2 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €21.500 tot €37.440.

Welke brandstoftypen biedt Broekhuis SEAT Haarlem aan?

In het aanbod van Broekhuis SEAT Haarlem zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Plug-in hybride.

Welke automerken verkoopt Broekhuis SEAT Haarlem?

Broekhuis SEAT Haarlem is gespecialiseerd in SEAT. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Broekhuis SEAT Haarlem?

U kunt Broekhuis SEAT Haarlem bereiken via 023 - 5128 128. Meer informatie vindt u op broekhuis.nl.