Broekhuis Volvo Utrecht
GeverifieerdBroekhuis Volvo Utrecht is een geverifieerd autobedrijf in Utrecht, Utrecht. Gespecialiseerd in Volvo. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.6 op 5, op basis van 215 Google reviews. Op autokopen.nl staan 100 occasions van Broekhuis Volvo Utrecht.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (100 occasions)
Pagina 1 van 5 · 100 occasions beschikbaar
Google reviews over Broekhuis Volvo Utrecht
- Martijn Schoenmaker
Allereerst super kundig en vriendelijk geholpen bij de aankoop van een mooie tweedehands Volvo EX30. Onderhandelingen op een faire manier en met een glimlach maken het al een heel fijne ervaring. Als er dan daarna blijkt dat wegens schrijnende omstandigheden de auto aankoop geen waarde meer heeft voor ons als klant, dan zie je pas echt hoe menselijk deze vestiging is. Ze bieden een zeer ruimhartige passende oplossing terwijl ze daar wettelijk totaal niet toe verplicht waren. Echt pure klasse dat je als commercieel bedrijf zo met je klanten omgaat.
- Hans Cats
We hebben uiteindelijk geen Volvo gekocht, maar als we ooit een Volvo zouden kopen dan is het hier! Marnix van Eijck heeft ons voortreffelijk geholpen. Hij bleek empatisch, ter zake kundig en betrouwbaar in zijn afspraken. Juist toen uiteindelijk bleek dat wij er voor kozen om toch geen Volvo aan te schaffen liet hij zich van zijn beste kant zien. Het is ons duidelijk dat hij oprecht wenst dat een klant gelukkig wordt van de auto die hij kiest. Wij waarderen zijn hulp en de tijd die hij aan ons besteed heeft.
- Tonnetje
Professionele garage waar service en kwaliteit duidelijk centraal staan. Voor onderhoud aan je Volvo kun je hier goed terecht; het werk wordt netjes uitgevoerd en je krijgt duidelijke uitleg over wat er gebeurt met de auto. Ook bij de aflevering van een auto wordt alles rustig doorgenomen. De verkoper neemt de tijd om vragen te beantwoorden en zorgt dat je met een goed gevoel de deur uitgaat. Al met al een prettige ervaring en zeker tevreden over de service van Broekhuis Volvo Utrecht 🚗🔧.
- Jan Taconis
Op zoek naar een Volvo XC60 voor info daarover op de bonnefooi binnengelopen bij Broekhuis Volvo Utrecht. Vriendelijk ontvangen en vervolgens uitgebreid en enthousiast geholpen door een jonge verkoper, Sam. Antwoord gekregen op veel van onze vragen en ons de verschillende stoelen laten ervaren. Met een goed gevoel vertrokken. Na nog wat rondkijken, kwamen we ruim 2 maanden later terug bij Broekhuis Utrecht voor een bepaalde XC60. We liepen verkoper Sam meteen weer tegen het lijf. Hij wist zich ons en onze wensen nog goed te herinneren. Weer zeer vriendelijk en behulpzaam. Toen afspraak voor een proefrit gemaakt. Na de proefrit voor 2 auto's een prima offerte ontvangen. Dit deed Sam samen met zijn collega Bas. Wij kozen voor een mooie, dieprode XC60. 2 Weken later de aflevering hiervan gehad met nog de nodige uitleg erbij. Wij hebben een heel goed gevoel overgehouden aan het hele proces. Dit was in een goede, persoonlijke verstandhouding en goed vertrouwen. Onze complimenten.
- Wouter van Loosbroek
Helaas een zeer matige ervaring hier gehad, dus maar even een onderbouwde review zodat ze in staat zijn om dingen aan te scherpen. Je komt binnen om een EX30 te bekijken, je wordt nog wel netjes welkom geheten, maar bij de vraag of het straks wellicht mogelijk is om een proefrit te maken is het antwoord nee, maar vooral ook onduidelijk waarom dat niet zou kunnen. Je bekijkt de auto wat verder en het uiteindelijk begeef je je dan naar de servicedesk om te vragen of hij je dan kan helpen met het maken van een proefrit. Wederom “nee, dat kan niet. Want mijn collega’s van de verkoop zijn allebei bezig met een aflevering. En u heeft natuurlijk geen zin om de hele dag daarop te gaan zitten wachten.” Nee, dat klopt. Dus wat stel je voor? “Belt u anders morgen even om een proefrit in te plannen?” Verbaasd loop ik naar buiten, hoe dan? Je zou op z’n minst mijn gegevens kunnen vragen en mij kunnen bellen, dan behoud je tenminste het initiatief. Hoe kun je als autobedrijf zo commercieel met klanten omgaan, ongelooflijk. Het zet ook de toon over hoe je om zou kunnen gaan met als er iets met je auto is, geeft in ieder geval weinig vertrouwen. Tip: plan geen afleveringen tegelijk in als er dan geen verkoper meer beschikbaar is en train je servicemedewerkers om je leads op te kunnen volgen. Dat levert vast wat op!























