Buist Auto's
GeverifieerdBuist Auto's is een geverifieerd autobedrijf in Gieten, Groningen. Gespecialiseerd in Audi, Mercedes-Benz. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.5 op 5, op basis van 127 Google reviews. Op autokopen.nl staan 59 occasions van Buist Auto's.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (59 occasions)
Pagina 1 van 3 · 59 occasions beschikbaar
Google reviews over Buist Auto's
- Arnold De Goederen
In januari, met de ijzel, bij Ivar gaan kijken naar een heel mooie M4 F83 cabrio uit 2017. Wat een prettige ervaring was dat, rustig, begrijpt wat je wil & zoekt, denkt mee. Zo’n auto moet goeie papieren hebben en dat had ie. Aan alles werd meegedacht: tech keuring om de hoek bij Okken, kleine puntjes maar helemaal in orde, voorkant spuiten maar ook helemaal registreren wat eraan gedaan is. “We gaan m even netjes maken” Motorkapje steenslag strak bijgewerkt. Helemaal blij met de manier waarop dit is gegaan (ondanks afstand). Ik kan Buist Autos van harte aanraden en zou zo weer n auto kopen (maar nu is t geld ff op😆)! Suc6 met jullie bedrijf maar dat gaat helemaal goedkomen!
- Peter Wuyster
Vandaag onze geweldige RANGE ROVER EVOQUE ELECTRIC HYBRID (PHEV) ingeruild voor een nieuwe Mini Cooper E. Door een oogziekte mag ik niet meer autorijden en mijn partner vond onze auto te groot. We werden geweldig geholpen door de vakkundige en uiterst vriendelijke medewerkers van Buist Auto`s.
- Sander Meijer
Ontzettend fijn bedrijf. We zaten in een lastige situatie doordat onze auto totaloss was en er een nieuwe auto nodig was. Dat betekent veel gewacht op verzekering e.d. Ivar was zeer coulant met het vasthouden van de door ons beoogde BMW 330 E. Verder heeft hij ons fantastisch geholpen met de afhandeling van het hele traject, en de BMW zeer netjes opgeleverd. We rijden weer vorstelijk in de rondte. Betrouwbaar, klantvriendelijk en meedenkend. Kortom helemaal top. Sander en Jacolien.
- Ernst Ottens
In verband met einde leasecontract op zoek naar een andere auto en het liefst een Ford Ecosport. Had vooraf al wat onderzoek gedaan. Buist had een mooie staan. Van te voren gebeld over mijn prijs, zodat ik niet voor Jan Doedel naar Gieten zou gaan. Kreeg telefonisch een goed tegenvoorstel. Daarna goede ontvangst, gesprek, proefrit en deal. Auto afgeleverd als een plaatje met de opmerking: je hebt een jaar garantie. We verwachten niet dat je daar gebruik van moet maken, maar het is techniek, er kan altijd wat gebeuren. En zo is het. Maar tot nu toe, niks aan de hand en voldoet de auto aan alle verwachtingen. Zeer tevreden over dienstverlening en auto.
- Jeroen Raaijmakers
Een aantal weken geleden een hele mooie VW Up gti gekocht bij Ivar. De auto bevalt uitstekend, we zijn er erg blij mee. Ivar komt netjes alles na wat we hebben afgesproken bij de aankoop van deze auto. We hebben ook een eerlijke prijs voor de inruil auto gekregen.























