Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

EMC Cars B.V

Geverifieerd
Impact 24 · 6921 RZ Duiven

EMC Cars B.V is een geverifieerd autobedrijf in Duiven, Gelderland. Gespecialiseerd in CUPRA, Peugeot, SEAT en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.1 op 5, op basis van 40 Google reviews. Op autokopen.nl staan 8 occasions van EMC Cars B.V.

4.1(40 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0611883138
Websiteemccars.nl

Aanbod (8 occasions)

Alle merkenCUPRA3Mercedes-Benz1Opel1Peugeot1SEAT1Volkswagen1
Alle brandstofBenzine6Elektrisch1Hybride1

8 occasions beschikbaar

Google reviews over EMC Cars B.V

  • Jan Berendsen

    Nouw ik vind dit een prima zaak werd netjes geholpen ook toen er roest op de nieuwe auto zat heeft de eigenaar zelf geregeld mooi peugoetje 208. Dus prima zo kan het ook en als er wat is kom maar aan mooi toch suprrr. En daarbij motorstoring gehad wilde hij ook nog mn auto op laten halen invb met vermogen verlies heb de auto gebracht en word netjes gemaakt zij hij dus al met al dadelijk weer een prima autootje de eigenaar denkt met je mee en doet er.alles aan om het probleem op te lossen ..klasse

  • mike Dahles

    Hele goede ervaringen met dit bedrijf, nu voor de 2de keer teruggekomen om een auto te kopen. Met de eerste auto nooit problemen gehad en met veel plezier in gereden. Met de 2de auto (huidige) toevallig een maand later een bobine kapot, en zoals ik gewend ben van Jarwin heel vriendelijk en snel gehandeld waardoor wij onze auto snel weer konden ophalen. Zeker een aanrader!

  • Algemeen

    Zeer vriendelijk Een Citroën DS3 aangeschaft zeer nette auto Ook top service Een bedrijf voor elke beurs Ik heb in iedergeval een goede ervaring met Auto's & Co

  • Bernard Gijsberts

    Vriendelijk personeel toyota yaris gekocht maar we hebben naar 2 weken al gelijk problemen uitlaat op 2 plaatse gebroken en een van de vering gebroken en een sensor in de uitlaat kapot naar het oplossen van deze problemen prima auto alleen zonde dat hier niet goed naar is gekeken tijdens de keuring die meneer had laten uitvoeren

  • Janet Kuit

    Onlangs een Renault Twingo gekocht hier. Super service! De volgende dag konden we hem al ophalen met een nieuwe APK, toen ik thuis kwam met de auto leek het erop dat er iets niet goed ging. Direct gebeld en Jarwin kwam direct in actie. Hij zorgde ervoor dat de auto opgehaald werd en al snel bleek dat het een dommigheidje van ons was. Wij zijn zeer tevreden!

Veelgestelde vragen over EMC Cars B.V

Wat zijn de openingstijden van EMC Cars B.V?

De openingstijden van EMC Cars B.V: maandag: 10:00–17:00; dinsdag: 10:00–17:00; woensdag: 10:00–17:00; donderdag: 10:00–17:00; vrijdag: 10:00–17:00; zaterdag: 10:00–15:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt EMC Cars B.V beoordeeld?

EMC Cars B.V heeft een gemiddelde beoordeling van 4.1 op 5, op basis van 40 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft EMC Cars B.V?

EMC Cars B.V heeft momenteel 8 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €8.450 tot €34.495.

Welke brandstoftypen biedt EMC Cars B.V aan?

In het aanbod van EMC Cars B.V zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Elektrisch, Hybride.

Welke automerken verkoopt EMC Cars B.V?

EMC Cars B.V is gespecialiseerd in CUPRA, Peugeot, SEAT, Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met EMC Cars B.V?

U kunt EMC Cars B.V bereiken via 0611883138. Meer informatie vindt u op emccars.nl.