Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

First automotive

Geverifieerd
Dommelstraat 49 b · 5347 JK Oss

First automotive is een geverifieerd autobedrijf in Oss, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Volkswagen, Nissan. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 5.0 op 5, op basis van 22 Google reviews. Op autokopen.nl staan 13 occasions van First automotive.

5.0(22 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0649843184

Aanbod (13 occasions)

Alle merkenVolkswagen6Nissan2Mercedes-Benz1Fiat1Opel1MINI1Ford1
Alle brandstofBenzine11Diesel2

13 occasions beschikbaar

Google reviews over First automotive

  • Cemre Ozudogru

    Mijn Volkswagen Polo hier verkocht. Super fijn geholpen, duidelijke communicatie en alles was snel geregeld. Eerlijke prijs gekregen en geen gedoe. Zeker een aanrader!

  • Kirstin Kampers

    Een paar maanden geleden hier voor mijn zoon zijn 1e auto gekocht. Een mooie grijze Volkswagen Polo. We werden heel vriendelijk te woord gestaan, auto goed kunnen bekijken en mee gereden. Auto werd nog spik en span klaar gemaakt en de week erop opgehaald. Tot vandaag toe..rijdt mijn zoon super fijn en blij met zijn 1e auto rond. Super aanrader en betrouwbare verkoper. Nogmaals dank !

  • Mirjeta Geci

    Ik heb hier mijn Kia gekocht, ben fijn geholpen en zeer tevreden! Super aardige mensen

  • Bas Rutten

    Eerste auto voor mijn kinderen gekocht. Na aankoop wat kleine problemen die gelijk zonder problemen werden opgelost! Tot nu toe zeer tevreden met de service!

  • Talha Tosun

    Recent eerste auto gekocht voor mn zoon. Heel aardig geholpen. Nette zaak. Hier kun je zonder zorgen naar toe.

Veelgestelde vragen over First automotive

Wat zijn de openingstijden van First automotive?

De openingstijden van First automotive: maandag: 10:00–18:00; dinsdag: 10:00–18:00; woensdag: 10:00–18:00; donderdag: 10:00–18:00; vrijdag: 10:00–18:00; zaterdag: 10:00–16:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt First automotive beoordeeld?

First automotive heeft een gemiddelde beoordeling van 5.0 op 5, op basis van 22 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft First automotive?

First automotive heeft momenteel 13 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €1.850 tot €27.995.

Welke brandstoftypen biedt First automotive aan?

In het aanbod van First automotive zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Diesel.

Welke automerken verkoopt First automotive?

First automotive is gespecialiseerd in Volkswagen, Nissan. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met First automotive?

U kunt First automotive bereiken via 0649843184. Meer informatie vindt u op firstautomotive.nl.