Hagen Auto' s
GeverifieerdHagen Auto' s is een geverifieerd autobedrijf in Roden, Drenthe. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.9 op 5, op basis van 38 Google reviews. Op autokopen.nl staan 1 occasion van Hagen Auto' s.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (1 occasion)
1 occasion beschikbaar
Google reviews over Hagen Auto' s
- Jurre Van Alten
Januari ‘24 een Seat Ibiza FR zien staan bij Hagenauto’s. Roden is voor ons 200km rijden, dus telefonisch een afspraak kunnen maken met Jan. Direct een goed gevoel, gesprek was fijn en effectief, alle vragen werden direct beantwoord of uitgezocht. Twee dagen later naar Roden gereden. Ze hebben in de tussentijd de auto verkoop klaar gemaakt (beurt, apk, gepoetst, garantie). De auto voldeed aan de afgegeven informatie en na een proefrit was de aankoop zo geregeld. Kortom, heel fijn om zaken te doen met deze twee mannen. Klantvriendelijk, flexibel en eerlijk. Geen nare verkooppraatjes, gewoon top!
- Mark Schuster
Zoekend naar een 2e auto terecht gekomen bij Hagen Auto's. Wat een fijne ervaring! Jan heeft ons zeer goed geholpen en met een fijne frisse auto en een mooie bos bloemen de deur uitgereden. De rest van het bedrijf sluit hierop aan, het is netjes, je krijgt een fijne bak koffie en de auto's staan er allemaal pico bello bij. Ik raad Hagen Auto's zeker aan!
- Andreas de Ruijter
Onze dochter heeft in januari hier haar 1e autootje een peugeot 107 automaat gekocht... daar Roden voor ons op ruim 250 km afstand ligt eerst uitvoering informatie ingewonnen... wij met het OV richting Hagen-auto's gegaan en een proefrit gemaakt... auto was echt geweldig mooi, van 1e eigenaar en maar 46.000 echte km...er bleek echter een klein defect wat niet direct gemaakt kon worden maar is 3 weken later perfect opgelost... de service is echt geweldig.. alsmede de aftersale. Inmiddels rijdt onze dochter al een paar maandjes met de auto rond en leent papa hem ook af en toe... Bedankt Jan en Erwin Groetjes namens vader en dochter
- Lammert Bruinwoud
Ik heb daar een peugot 207cc gekocht. Fantastische service en ook nog eens een keer pech gehad met de auto . En dan zo goed geholpen hiermee top deze zaak is een pluim waard jan en erwin hiermee blijven doorgaan.
- wio Van Otterloo
Buiten openingstijden een auto bekeken. En gekocht ! Wat een service. Heel fijn bedrijf, goed geholpen door Jan. Mooie bos bloemen meegekregen. Met een heel fijn gevoel mijn fantastische mooie fiat 500 gekocht.
