Hedin Automotive Ford in Rotterdam Alexanderpolder
GeverifieerdHedin Automotive Ford in Rotterdam Alexanderpolder is een geverifieerd autobedrijf in Rotterdam Alexanderpolder, Zuid-Holland. Gespecialiseerd in Ford. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 3.8 op 5, op basis van 55 Google reviews. Op autokopen.nl staan 58 occasions van Hedin Automotive Ford in Rotterdam Alexanderpolder.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (58 occasions)
Pagina 1 van 3 · 58 occasions beschikbaar
Google reviews over Hedin Automotive Ford in Rotterdam Alexanderpolder
- André L
Hier ben ik weer om iets te melden over Ford Hedin Rotterdam zuid Wat een service niet normaal zo goed Vriendelijk en behulpzaam ze denken echt met je mee. Afgelopen week weer iets laten vervangen zoals wiellager en remschijven en remblokken dat alles hebben ze gedaan en het mooiste is. Ze vervangen alle schroeven en bouten en dat voor de prijs inclusief dus geen reparatie kosten en arbeidskosten dat alles is inclusief. Vaak wat ik heb meegemaakt bij een andere garage voorheen dat ze arbeidsloon rekenen dus doen ze er lekker lang over om de rekening op te voeren bij Ford Hedin doen ze dat absoluut niet. Ik ben heel blij dat ik bij de dealer Ford Hedin ben gegaan ik ga nooit meer naar een ander ik heb 100 % vertrouwen bij hun en natuurlijk geef ik ze een fooitje uit waardering voor hun Ik raad het echt aan om bij hun te gaan voor reparatie vtv krijg je een prijs opgave en geloof me ze maken het echt niet duurder als het nodig is en ze doen alleen maar wat echt nodig is. Dus geen verhaaltje wat ik bij een ander heb meegemaakt Gr André
- Ami Mes
Ik heb nog nooit zulke slechte autodealer en monteurs gezien, auto voor reparatie gebracht en heeft mij 4500 euro gekost voor onderdelen niet nodig waren stelletjes oplichters zijn dat en ze blijven volhouden dat niet hun fouten zijn ik moest betalen anders had ik mijn auto niet terug gehad en de auto is nog slechter geworden door de reparatie dus niks geholpen ik wil een rechtzaak beginnen want dit is niet normaal deze zaak moet sluiten
- G S (GS 12L)
Ik was jarenlang klant hier. Ik ga nooit meer hier. Zijn oplichters. Maken dingen in je auto kapot en zeggen dan dat ik dat heb gedaan. Je maakt de hendel van mijn auto stoel kapot en dan beweer je dat er een kabel klem zat en tegelijkertijd zou ik te hard hebben getrokken. Accu zou overleden zijn. Nou met een overleden kan ik nooit naar de garage rijden hè. Accu laten controleren door anwb vanwege garantie en de accu bleek gewoon in orde te zijn. Boekjes krijg je niet meer. Auto zat vol vlekken. ANWB gaf al aan om een andere garage te zoeken. Elke jaar allerlei zaken moeten vervangen en dat was onnodig. Ga naar een andere garage. Hier willen ze alleen geld en bieden geen vakmanschap en ook geen service. Bij klachten geven ze niet thuis. Ook zijn ze geïrriteerd als je aangeeft dat zaken niet kloppen. Als je een afspraak maakt, dan nog weten ze niet wat ze moeten doen.
- Mike Mountainbike
Zeer slechte service. bij voorbaat een afspraak maken qua prijs. Bij afhalen duurder en niet goed gerepareerd. ik heb het bij een wel betrouwbare dealer alsnog moeten laten repareren.
- Rene Vink
Gisteren onze nieuwe Ford Eco Sport opgehaald bij Stern Noord. Gave auto rijdt echt Gaaf! Bedankt Leon Guit voor jouw Klantvriendelijkheid !! Wij zijn er enorm blij mee !























